Reklama iPhone’a 5s w stylu świątecznym

Świąteczna reklama Apple’a zatytułowana „Misunderstood” nakręcona została między innymi iPhone’em 5s.

Happy Hollidays od Apple

Firma Apple wydała nową reklamę telewizyjną na święta, w której promuje swój flagowy telefon iPhone 5s. Reklama promuje przede wszystkim nagrywanie doskonałej jakości filmów wideo i możliwość dzielenia się wspomnieniami ze świąt w formie wideo, udostępniając materiał przez AirPlay Apple’a.

Piosenka „Have Yourself A Merry Little Christmas” służy jako podkład muzyczny do nagranego iPhone’em przez młodego chłopca rodzinnego filmu. Na filmie widzimy rodzinę podczas świątecznego wypoczynku i różnych świątecznych zadań, takich jak dekorowanie świątecznych ciasteczek, ubieraniu choinki, czy bitwy na śnieżki. Na końcu cała rodzina ogląda zmontowane wideo odtwarzane przez AirPlay. Na samym końcu wyświetlany jest napis „Happy Holidays” i logo Apple’a.

Apple – Holiday – TV Ad – Misunderstood

Apple wypuszcza nowy film w trakcie każdego sezonu świątecznego. W 2012 roku świąteczna reklama Apple’a koncentrowała się na iPadzie i FaceTime’ie. W 2011 roku święty Mikołaj używał Siri na iPhone’ie 4s. Podczas gdy wcześniejsze reklamy były bardziej skoncentrowane na promocji produktu, najnowsza reklama skupia się na użytkownikach iPhone’ów i tym jak urządzenie sprawia, że ich życie jest radośniejsze.

Apple – Holiday – A Harris family holiday

Oprócz samej reklamy, Apple opublikowało na YouTube’ie pełny materiał wykorzystany w reklamie, który według opisu został nakręcony w całości na iPhone’ie 5s (cały film powyżej).

źródło: MacRumors