Jak mógłby wyglądać iPhone Air i iPhone 6c

Zobaczcie teoretyczne koncepcje dwóch produktów Apple’a pokazujących, jak mogłyby wyglądać telefony iPhone Air i iPhone 6c, ale zapewne te makiety nigdy nie wejdą do produkcji.

iPhone 6c

Oto nowe pomysły na wizję iPhone’ów, w których projektanci skrajnie wyszczuplają telefony kolejnej generacji.

Poniższe wideo przedstawia teoretyczne makiety iPhone’a Air oraz iPhone’a 6c (ale w tym przypadku c jest oznaczeniem krzywej a nie koloru). Na filmach zobaczycie piękne wizualizacje, szczególnie wyobrażenie iPhone’a Air, który  jest 1,5 mm cienki na górze i 3 milimetry na dole, waży 70 gramów i wyposażony jest w szklany wyświetlacz od krawędzi do krawędzi.

iPhone 6c natomiast przedstawiany jest w różnych kolorach, takich jak iPhone 5c, ale o wyraźnie zakrzywionym ekranie podobnym do tego, który znamy z LG Flex G, chociaż tył jest płaski. Pomimo, że są to wizje amatorów, lub osób niezwiązanych z Apple, naprawdę warte są obejrzenia.

Filmy są imponujące, ale nie są w żaden sposób związane z rzeczywistością i być może trochę zbyt piękne, aby mogły być prawdziwe. Również nie są to pierwsze filmy z koncepcją, w której przypuszcza się, że kolejnym modelem telefonu Apple’a będzie właśnie iPhone Air.

Zobaczymy czy Apple wypuści w przyszłym roku telefon, który będzie podobny do produktów z tych filmów, czy może będzie to coś, co będzie wyglądało jeszcze lepiej?

iPhone Air

iPhone Air – TV ad

iPhone 6c – curved screen

Podejrzewam, że zanim nastąpi premiera kolejnego iPhone’a, doczekamy się jeszcze dziesiątki ciekawych projektów. Kiedyś artystów co innego inspirowało artystów do tworzenia, dziś zdecydowanie technologia :)

Chcielibyście mieć, któryś z tych modeli? A może iPhone’a 6 z podświetlanymi krawędziami?

iPhone 6
Wizja iPhone’a 6, którą stworzył Iskander Utebayev.
iPhone 6
iPhone 6 z podświetlanymi krawędziami.

Zobaczcie także inne ciekawe projekty: Apple testuje 4,9-calowego iPhone’a 6?

źródło: cnet.com, nowhereelse.fr, SET Solution