Magazyn „IN” – nowy tytuł wydawany tylko na tablety

Wydawnictwo cyfrowe Smart Publishing opublikowało kolejny miesięcznik na tablety. Magazyn „IN” to już czwarty tytuł publikowany wyłącznie w mediach mobilnych w portfolio wydawnictwa.

IN Magazyn iPad

„IN” jest pierwszym w Polsce magazynem o wnętrzach stworzonym wyłącznie na tablety, a docelowo również na smartfony. Magazyn jest miesięcznikiem, można go pobrać w sklepie Apple AppStore. Podobnie jak „iAM”, „EGO” oraz „MyMamy” – trzy dotychczasowe publikacje Smart Publishing – „IN” jest dostępny bezpłatnie. Czasopismo umożliwia nie tylko darmowe comiesięczne pobieranie poszczególnych wydań, lecz również darmową subskrypcję.

Magazyn „iN” jest już czwartym – po „iAM”, „EGO. For Men Only” oraz „MyMamy” – miesięcznikiem dedykowanym na urządzenia mobilne wydawanym przez wydawnictwo Smart Publishing.

Treści czasopisma tworzą fachowcy w dziedzinie urządzania i projektowania wnętrz: architekci, projektanci, dziennikarze od lat związani z tą branżą. Każdy numer „iN” zawierać będzie przegląd aktualnych trendów, porady, sesje zdjęciowe z realizacji projektów wnętrz, artykuły przybliżające sylwetki cenionych projektantów, informacje o nowościach rynkowych.

Magazyn „IN” okładka screenMagazyn „IN”

Funkcjonalnie „iN”, jako cyfrowy magazyn, w pełni wykorzystuje możliwości iPada: np. zawartość magazynu różni się w zależności od sposobu trzymania urządzenia – w trybie poziomym możemy przeglądać zapierające dech w piersiach sesje fotograficzne z prezentowanych w czasopiśmie wnętrz. Obrócenie tabletu do pozycji pionowej spowoduje natomiast automatyczne wyświetlenie tekstu artykułu.

„iN” przygotowany jest także do wdrożenia funkcji „Instant Buy” umożliwiającej dokonanie zakupu z poziomu tabletu. Wystarczy dotknąć przedmiot prezentowany w galerii lub butiku, a wyświetli nam się informacja o produkcie, jego cena, oraz guzik „Kup”. Funkcja „Instant Buy” pojawi się w magazynie już od wydania lutowego.

W pierwszym numerze przybliżamy ikonę designu – fotel Lounge Chair autorstwa kultowej pary projektantów Charlesa i Ray Eamesów, sporo miejsca poświęcamy też sylwetce Oskara Zięty – cenionego polskiego designera. Piszemy o bardzo modnej ostatnio jodełce Chevron, pokazujemy ciekawe projekty mieszkań w Kijowie, Moskwie i Taipei. Zaglądamy też do nowopowstałej restauracji pod Częstochową i wybranych londyńskich sklepów z wyposażeniem wnętrz.

Magazyn „IN”

Redaktorem naczelnym magazynu „iN” jest Aleksandra Laudańska, architekt, projektantka wnętrz i dziennikarka. Ma wieloletnie doświadczenie w branży wnętrzarskiej i nieruchomości. Publikowała i występowała w roli eksperta w magazynach takich jak „M jak mieszkanie”, „Moje Mieszkanie”, „Livingroom”.

Do magazynu „IN” piszą także:

  • Marta Paprocka – architekt, projektantka wnętrz, stylistka (Edukatorka Stylu 2010). Autorka i współautorka wielu wnętrz prywatnych i komercyjnych, m.in. dla Polskiego Komitetu Normalizacyjnego. Ekspert w magazynach „M jak mieszkanie” i „Moje Mieszkanie”.
  • Monika Klimek – architekt i projektantka wnętrz. Autorka wielu wnętrz prywatnych, wykonywała także projekty dla firm takich jak: Microsoft, HSBC, Avon, Coffee Heaven czy HOK International. Pracowała w jednym z największych biur architektonicznych w Nowym Jorku – CetraRuddy Inc. Publikowała w magazynach „M jak mieszkanie”, „Dobre Wnętrze”, „Villa”.
  • Maria Mirek – projektantka mebli, właścicielka marki Maniaofdesign i showroomu Magazyn Praga.
  • Anna Broniek-Rucińska – projektantka wnętrz, autorka projektów wnętrz mieszkań i domów.
  • Małgorzata Orłowska – dziennikarka, ostatnio związana z magazynem „Dom z pomysłem”.
  • Tomasz Pniewski – architekt, specjalista w dziedzinie nowych technologii.

Czasopisma wydawnictwa Smart Publishing pobierzecie z  AppStore’a:

  • Magazyn „IN”
  • Magazyn iAM
  • EGO
  • MyMamy

O wydawnictwie Smart Publishing:

Smart Publishing jest wydawnictwem cyfrowym nowego typu. Koncentruje się na tworzeniu mediów określanych do tej pory jako prasowe, lecz funkcjonujących już w nowej, cyfrowej rzeczywistości tabletów i smartfonów. Dlatego wydania naszych czasopism dostępne są ekosystemach mobilnych Apple AppStore, a wkrótce także w Google Play i innych. Natomiast próżno by ich szukać w kioskach.
Nasze magazyny są interaktywne, nieliniowe, multimedialne i dynamiczne. Skupiamy się na stworzeniu ciekawego produktu i ciekawych treści, które podane zostaną w formie, odpowiadającej potrzebom i pragnieniom dzisiejszego użytkownika.
Smart Publishing jest spółką zależną od Yellow Hat SA, spółki notowanej na New Connect GPW.

Przeczytajcie także:

Darmowy Magazyn iN pobierzecie z App Store’a, klikając na poniższy przycisk.

Pobierz w App Store

źródło: informacja prasowa Smart Publishing