iPhotographer – magazyn dla miłośników fotografii

Magazyn iPhotographer dostępny w App Storze. Tylko teraz możecie pobrać darmową zapowiedź magazynu, z prezentacją tego co będzie w pełnych wydaniach.

Nowy tytuł na iPada poświęcony w całości fotografii możecie pobrać z Kiosku Apple’a. Pismo skierowane jest zarówno dla profesjonalistów jak i dla tych, którzy chcą nauczyć się nowych metod robienia lepszych zdjęć iPhone’em. iPhotographer, będzie ukazywał się co miesiąc w cenie 3,59 euro za numer. Natomiast jeśli będziecie przekonani do wydania, możecie zaoszczędzić 60 proc. wykupując roczną prenumeratę za 16,99 euro. Wydanie zapowiadające magazyn to jedna trzecia tego, co będziemy mogli przeczytać w standardowym numerze.

Z opisu magazynu:

„To więcej niż tylko rehash PDF tradycyjnego magazynu. Publikacja zawiera interaktywne elementy i multimedia w formatach zaprojektowanych od podstaw specjalnie dla iPada. Konstrukcja magazynu jest intuicyjna i dostosowana do urządzeń mobilnych.

Artykuły skierowane są zarówno dla amatorów fotografii, którzy dzielą się swoimi zdjęciami na Instagramie, jak i dla profesjonalistów oraz uznanych artystów, którzy wykorzystują swoje urządzenie z systemem iOS do tworzenia skomplikowanych i niesamowitych dzieł sztuki.”

Więcej o magazynie możecie przeczytać na oficjalnej stronie iphotographermag.com

Poniżej film promujący magazyn w wersji na iPada:

Dostepne w App Store