Plants vs. Zombies 2 pobrane 16 milionów razy

EA Mobile i PopCap Games wypuściły w zeszły czwartek długo oczekiwaną grę Plants vs Zombies 2. Tytuł w niecały tydzień odnotował ponad szesnaście milionów pobrań w App Storze, co czyni go rekordzistą wśród mobilnych gier od Electronics Arts.

plantsvszombies

Gra Plants vs. Zombies 2 odniosła spektakularny sukces już po pięciu dniach od premiery. Jak informuje EA, jest to najlepszy i najbardziej popularny tytuł jaki kiedykolwiek został wydany przez firmę na urządzenia mobilne. Z informacji prasowej możemy możemy przytoczyć kilka ciekawych statystyk: do tej pory użytkownicy poświęcili łącznie ponad 25 mln godzin na grze w zombiaki, zabito łącznie ponad 2 miliardy zombie, zebrano ponad 4 miliardy roślin. Wyniki są imponujące, a to dopiero początek!

Jeśli jesteście fanami serii, będziecie zachwyceni, słysząc, że pierwsza poważna aktualizacja pojawi się już wkrótce…

W 2. części Plants vs. Zombies pojawiły się nowe stworzenia: Ra Zombie, Swashbuckler Zombie i Chicken Wrangler Zombie, czyli zombie-kurczaki. Ponadto mamy do dyspozycji nowe plansze, które możemy odblokować, zbierając klucze i gwiazdki.

Zobaczcie oficjalny trailer i zmierzcie się z zombiakami:

Gra dostępna jest za darmo na iPhone’a i iPada w sklepie z aplikacjami Apple’a. Wkrótce maja pojawić się wersje na urządzenia działające pod innymi systemami.

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play