Worms 3 dostępne wyłącznie na iOS-a

W połowie lat 90 gra komputerowa Worms zdobyła serca fanów strategii turowej. Czy i tym razem mobilna wersja robaków od Team17 wciągnie nas na długie godziny?Worms3_iOS

Wormsy to jedna z tych nieśmiertelnych gier, o których słyszał każdy prawdziwy gracz. Nowa odsłona gry Worms 3 na urządzenia mobilne to nie odgrzewany kotlet, ale zupełnie nowa gra.

W wersji mobile’owej mamy do dyspozycji tryb kampanii i rozgrywki wieloosobowe online z innymi graczami. Nowości w tej odsłonie to przede wszystkim nowe scenariusze. Na szczególną uwagę zasługuje tryb „body count”, w którym walczymy jednym robakiem przeciwko armii nieprzyjaciół.

Każdy gracz może wybrać swój ulubiony sposób sterowania: d-padem lub gestami. Oprócz tego do udostępniono wiele nowych, ciekawych broni i pułapek oraz możliwości rozbudowany moduł personalizacji bohaterów. Graficy z Team17 dali również popis swoich możliwości, oddając nam dopracowane trójwymiarowe krainy z dwuwymiarowymi planszami walk.

Nie ulega wątpliwości, że Wormsy 3 to prawdziwa gratka dla wielbicieli gatunku. Cena 4,49 euro to kwota, którą warto wydać na długie godziny dobrej rozrywki.

Przekonajcie się, czego możecie się spodziewać oglądając oficjalny trailer gry Worms 3 od Team17:

Grę na iPada, iPhone’a i iPoda możecie oczywiście pobrać z AppStore’a.

Dostepne w App Store