Książka „Męskie Granie” Piotra Stelmacha już 26 czerwca

W czerwcu do księgarń trafi wyjątkowa pozycja napisana przez Piotra Stelmacha – książka „Męskie Granie” na 15-lecie tej wyjątkowej imprezy.

Książka „Męskie Granie” (Piotr Stelmach, Wielka Litera, Kayax, 2024)
Książka „Męskie Granie” (Piotr Stelmach, Wielka Litera, Kayax, 2024)

Historia kultowej trasy koncertowej Męskie Granie wreszcie doczekała się własnej kroniki. Fascynująca opowieść o rewolucji na scenie muzycznej, ogrom spisanych anegdot, wzruszających wspomnień i opowieści, które do tej pory krążyły tylko w kulisach. Jest to zapis artystycznych spotkań i pracy setek osób, które tworzą tę legendę.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Gra i książka „Pytania z Księżyca” inspirowane audycją w Radiu 357!

Książka „Męskei Granie” Piotra Stelmacha (wieloletniego dziennikarza muzycznego Trójki, a obecnie radia internetowego Radio 357) ukaże się nakładem wydawnictwa Wielka Litera i Kayax. Powstawała we współpracy z Grupą Żywiec i Agencją Live.

Książka Męskie Granie ukazuje się 26 czerwca 2024 roku, tuż przed jubileuszową trasą. Będzie dostępna również podczas tegorocznych koncertów.

Książka „Męskie granie” Piotr Stelmach (wybrane strony)
Książka „Męskie granie” Piotr Stelmach (wybrane strony) | fot. Piotr Stelmach

Są w niej wywiady z artystami i organizatorami, dzięki którym Męskie Granie przez lata stawało się i ostatecznie stało się zjawiskiem. Są też osobiste stopklatki autora, których przez ten czas nazbierał.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Wielka Litera