Trzymaj rękę na Pulsie! Smartfony HMD Pulse wchodzą na polski rynek

Human Mobile Devices (HMD) przedstawia swoją pierwszą linię smartfonów w ramach oryginalnej linii HMD: HMD Pulse Pro, HMD Pulse+ i HMD Pulse. 

HMD Pulse - Tundra Rose
HMD Pulse – Tundra Rose

Kolekcja HMD Pulse nadaje ton oryginalnej linii HMD: czyste linie, spokojne odcienie, nowoczesna estetyka, możliwość naprawy i odważny, nowatorski design w przystępnej cenie. Każde urządzenie z nowej serii HMD Pulse jest zbudowane tak, aby można je było naprawić. HMD nazywa to genem naprawialności, umożliwiając właścicielom wymianę uszkodzonego wyświetlacza, wygiętego portu ładowania lub zużytej baterii bez dyplomu inżyniera. Użytkownicy mogą po prostu zamówić zestaw do samodzielnej naprawy we współpracy z iFixit).

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: HMD wprowadza na rynek 3 nowe telefony Nokia

Pulse Pro to nowy najlepszy przyjaciel miłośników selfie. Dzięki aparatowi do selfie o rozdzielczości 50 MP, tego lata wszyscy będą zazdrościć Ci doskonałych zdjęć. Wykonaj gest dwoma palcami, aby uruchomić nową nawigację Selfie Gesture Navigation, rejestrując najważniejsze wspomnienia jednym machnięciem ręki. Możesz to też zrobić bez użycia rąk, wykonując dowolny gest.

Możesz też pożegnać się z rozmazanymi nocnymi selfie dzięki trybowi AI Super Portrait w HMD Pulse Pro, dzięki któremu nawet najciemniejsze zdjęcia będą wyraźne jak w dzień. Sprawiając, że uchwycenie wspomnień w wysokiej rozdzielczości jest łatwiejsze niż kiedykolwiek, HMD Pulse Pro sprawia, że wyglądasz jak profesjonalny fotograf i to bez żadnego szkolenia.

HMD Pulse Pro to trend, który nie wyjdzie z mody, dostępny w trzech oszałamiających odcieniach: Glacier Green, Twilight Purple i Black Ocean. Pulse Pro w kolorze Glacier Green ma własną, dopasowaną kolorystycznie, ładowarkę sprzedawaną oddzielnie. Ponadczasowy design i smukła sylwetka sprawiają, że urządzenie będzie wyglądało świetnie i to bez konieczności płacenia za nie wysokiej ceny. 

HMD Pulse Pro będzie dostępny do kupienia w kolorach Glacier Green, Black Ocean i Twilight Purple miedzy innymi za pośrednictwem strony internetowej HMD tutaj: www.hmd.com/hmd-pulse-pro. HMD Pulse Pro jest częścią nowej oryginalnej kolekcji HMD, która obejmuje również HMD Pulse+ i HMD Pulse.

HMD Pulse+ i HMD Pulse 

Bracia HMD Pulse Pro – HMD Pulse+ i HMD Pulse, oferują do 59 godzin pracy na baterii i możliwość naprawy w tych samych trzech przyciągających wzrok odcieniach.

HMD Pulse Pro - Glacier Green
HMD Pulse Pro – Glacier Green

HMD Pulse+ może pochwalić się tylną kamerą 50 MP i czujnikiem głębi, który pozwala z łatwością robić wysokiej jakości zdjęcia, podczas gdy HMD Pulse, ostatni z trio nowych urządzeń HMD, zapewnia idealną równowagę między przystępną ceną, wydajnością i możliwością naprawy. Dzięki aparatowi 13 MP z AI HDR i optymalizacją odcieni skóry uzyskasz możliwość robienia naturalnie żywych zdjęć.

Dzięki najwyższej klasy specyfikacjom w przystępnej cenie, rodzina HMD Pulse ma na celu uczynienie kategorii smartfonów dostępną dla wszystkich.  HMD Pulse+ będzie dostępny do kupienia w wybranych sieciach handlowych w Polsce w maju. HMD Pulse Pro trafi na sklepowe półki nieco później.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: HMD