„Tablica” – odcinek specjalny „Bluey” już do obejrzenia w Disney+

Przygodami rodziny psów zachwycają się duzi i mali, a już od teraz mogą zachwycać się jeszcze bardziej, bo na platformie Disney+ zadebiutował właśnie najdłuższy odcinek w historii produkcji!

„Bluey” serial animowany Disney+

Ten australijski serial animowany to światowy fenomen. Tablica to najdłuższy z dotychczasowych odcinek tego globalnego hitu. Stworzony i napisany przez Joe Brumma serial opowiada o losach Blue, uroczej i pełnej zapału suczki rasy Blue Heeler, która mieszka z mamą, tatą i młodszą siostrą Bingo. Blue wykorzystuje swoją nieograniczoną wyobraźnię i energię do zabaw, które rozwijają się w nieprzewidywalny i zabawny sposób, wciągając swoją rodzinę i całą okolicę do magicznego świata przygód.

➔ CZYTAJ TEż: Już można oglądać serial anime „Sand Land: The Series”!

Z domem Łączków wystawionym na sprzedaż – i ślubem na horyzoncie – 28-minutowy odcinek specjalny Bluey pokaże, jak rodzina wspólnie radzi sobie z nowymi wzlotami i upadkami.

Ten serial animowany, pozornie sprawiający wrażenie, że jest produkcją wyłącznie dla najmłodszych, ze swoimi przekazami trafia również do dorosłych. Bluey porusza w swoich odcinkach różnorodne tematy i pokazuje wyzwania, z jakimi mierzą się wszyscy – zarówno dzieci, jak i rodzice, niezależnie od zakątka świata, w którym żyją. Dodatkowo, zabawy rodziny Łączków to także świetne gotowe pomysły na kreatywnie spędzony czas razem.

Niezwykle uroczy i zabawny serial o rodzinie czterech psów pokazuje, jak kreatywna zabawa pomaga rozwijać dziecięcą wyobraźnię. Blue, suczka australijskiej rasy Blue Heeler, ma mnóstwo ciekawych pomysłów i uwielbia, gdy domowa codzienność jest przepełniona wesołymi przygodami. Wraz ze swoją młodszą siostrą Bingo, poprzez zabawę, odkrywa świat, pokonując lęki i wypróbowując role dorosłych. Nic tak nie cieszy sióstr jak wciąganie do swoich zabaw rodziców – szczególnie taty. Mama Czili niedawno wróciła do pracy, a tata Bandżi opiekuje się dziećmi, pracując z domu. Ale choć chciałby myśleć, że to on zawsze dowodzi, to właśnie dziewczynki dyktują warunki w trakcie wspólnych zabaw – i nie tylko wtedy!

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Disnye+