Nowe odcinki „Pokémon Horyzonty: Seria” zadebiutują w Netflixie w maju

Firma Pokémon Company International ogłosiła, że część 2. serii „Pokémon Horyzonty: Seria” będzie miała swoją premierę w Polsce 10 maja 2024 roku, tylko w Netflix.

„Pokémon Horyzonty: Seria” - 2 część w maju na Netflix

Niedługo po gorąco wyczekiwanej premierze serialu w marcu, fani będą mogli dalej odkrywać świat Pokémonów, aby dowiedzieć się, jakie tajemnice czekają na bohaterów Liko, Sprigatito, Roya i Fuecoco, gdy będą kontynuować swoje pełne wrażeń przygody z Friede, Kapitanem Pikachu i pozostałymi Wojownikami Elektroakcji.

Fani mogą obejrzeć najnowszy zwiastun Pokémon Horyzonty: Seria (tyt. oryg. Pokémon Horizons: The Series) na oficjalnym kanale Pokémon YouTube.

Streszczenie części drugiej „Pokémon Horizons: The Series”:

Liko, Roy i pozostali Wojownicy Elektroakcji wyruszają w kierunku regionu Galar, poszukując prawdy o legendarnym Starożytnym Poszukiwaczu Przygód i jego Pokémonach określanych mianem Sześciu Bohaterów. W drodze Roy i Fuecoco znajdują nowego Pokémona-partnera, ale po ataku Odkrywców Liko i Sprigatito czują się bezradni. Później Dot and Quaxly łączą swoje siły, Roy i jego Pokémon rozpoczynają specjalny trening, a Friede wyjawia, jak poznał Kapitana Pikachu. A kiedy dzielna Olivine w końcu wyląduje w Galarze, czekają na nią zarówno starzy, jak i nowi przyjaciele — obok pełnych ognia wyzwań ze strony Lidera Siłowni i poważnie rozgniewanego galarianina Moltresa.

Aby dowiedzieć się więcej o „Pokémon Horizons: The Series” odwiedź stronę Pokemon.com/Horizons.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Pokemon Polska