BLIKOMANIA 2024 z diamentami do wygrania!

W poniedziałek 15 kwietnia 2024 roku wystartowała kolejna edycja BLIKOMANII – popularnej loterii Polskiego Standardu Płatności, operatora BLIKA.

Loteria BLIKOMANIA 2024 - Diamencie wygraj się

W tym roku w loterii BLIKOMANIA użytkownicy płatności mobilnych BLIK mogą grać o diamenty oraz nagrody pieniężne. Tak jak poprzednim razem wystarczy korzystać z BLIKA na wszelkie możliwe sposoby. Pula nagród w 2024 roku wynosi ponad 3 miliony zł! Jeżeli nie masz jeszcze aktywnego BLIKA w swoim banku, to aktywuj go, zarejestruj się w loterii i płać BLIKIEM.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Jak to bywało przed Erą BLIKA? Zabawne spoty to wyjaśniają!

Użytkownik BLIKA może przesłać więcej niż jedno zgłoszenie, o ile posiada na swoim urządzeniu mobilnym zainstalowane aplikacje mobilne z funkcją umożliwiającą realizację transakcji BLIK wydane przez różne banki i o ile w ramach każdej z tych aplikacji (każdego userID z Blikomanii) dokona Transakcji rejestracyjnej BLIK. W ramach jednego zgłoszenia można wskazać tylko jedną aplikację mobilną danego banku.

Loteria BLIKOMANIA potrwa 12 sierpnia 2024 roku, przy czym okres ten uwzględnia postępowanie reklamacyjne. Zgłoszenia do loterii mogą być przesyłane od 15 kwietnia do 23 czerwca 2024 roku.

Kto może wziąć udział w loterii BLIKOMANIA?

Uczestnikami loterii BLIKOMANIA 2024 mogą być zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej:

 • osoby pełnoletnie posiadające pełną zdolność do czynności prawnych lub
 • osoby, które ukończyły lat 13 i/lub posiadają ograniczoną zdolność do czynności prawnych oraz przesłały do organizatora w postaci elektronicznej skan lub fotokopię pisemnej zgody przedstawiciela ustawowego (rodzica, opiekuna prawnego lub kuratora) na uczestnictwo w loterii (na adres e-mail: kontakt@blikomania.pl), które spełniły łącznie następujące warunki:
  • są użytkownikami BLIKA,
  • przesłały do organizatora formularz rejestracyjny, dostępny na stronie internetowej
   www.blikomania.pl w zakładce „Rejestracja”, zawierający imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu komórkowego zarejestrowany u operatora sieci telefonii komórkowej prowadzącego działalność na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej (tj. rozpoczynający się od numeru kierunkowego +48), oraz nazwę banku/aplikacji mobilnej,
  • zaakceptowały postanowienia regulaminu poprzez złożenie oświadczenia woli, składanego przy przesyłaniu zgłoszenia,
  • zrealizowały transakcję rejestracyjną BLIK z wykorzystaniem kodu BLIK uzyskanego w aplikacji
   mobilnej wskazanej w zgłoszeniu do loterii.

Transakcja rejestracyjna BLIK ma na celu wsparcie organizatora przy identyfikacji uczestnika loterii i bierze udział w losowaniu w ramach loterii.

Zasady: jak wziąć udział w loterii BLIKOMANIA?

Zasady loterii BLIKOMANIA:

 1. Zarejestruj się i wypełnij formularz.
 2. Dokonaj wpłaty weryfikacyjnej 1 zł na konto Fundacji Uniwersytet Dzieci.
 3. Zgarnij nagrodę gwarantowaną.
 4. Płać w internecie i sklepach, przelewaj BLIKIEM na telefon, wypłacaj i wpłacaj.
 5. Jeśli wygrasz, dostaniesz powiadomienie e-mailem.

W loterii można rejestrować się na stronie akcji blikomania.pl, wypełniając formularz i potwierdzając uczestnictwo poprzez transakcję rejestracyjną o wartości 1 zł. Każda wpłata zasili konto Fundacji Uniwersytet Dzieci i zostanie przeznaczona na realizację działań edukacyjnych m.in. dotyczących bezpieczeństwa w sieci. 

Co można wygrać w tegorocznej BLIKOMANII?

Całkowita wartość puli wszystkich nagród wynosi 3.126.690 zł. Organizator przewiduje rozlosowanie w Blikomanii następujących nagród:

 • 7000 nagród pieniężnych o wartości 200 zł każda. Do każdego losowania przypisanych jest 700 nagród, 100 nagród na każdy dzień. Nagrody zostaną rozlosowane spośród wszystkich transakcji BLIK (płatności kodem BLIK w sklepach, płatności w internecie, przelewy na telefon BLIK i wypłaty z bankomatów) poza transakcjami zbliżeniowymi BLIK.
 • 1400 nagród pieniężnych o wartości 400 zł każda. Do każdego losowania przypisanych jest 140 nagród, 20 nagród na każdy dzień. Nagrody zostaną rozlosowane spośród wszystkich transakcji zbliżeniowych BLIK.
 • 70 nagród głównych, każda nagroda w postaci diamentu o szlifie brylantowym okrągłym wraz certyfikatem (o wartości 15.000 zł) oraz kwoty 1667 zł, która stanowi integralny element nagrody, przeznaczony na pokrycie należnego podatku od nagrody wylosowanej w loterii, Do każdego losowania przypisanych jest 7 nagród głównych, po jednej na każdy dzień. Nagrody zostaną rozlosowane spośród wszystkich transakcji BLIK.
Nagrody w Blikomanii edycja z 2024 roku

Nagroda gwarantowana przydzielana do każdej poprawnej rejestracji, co oznacza, że jeśli ktoś ma więcej niż jedną aplikację bankową, może się zarejestrować więcej niż raz:

 • pakiet 1000 GB na 30 dni w ofercie na kartę Plusa lub Plusha
 • pakiet Start na 30 dni od Polsat Box Go

Kampania loterii BLIKOMANIA

Loterię wspiera kampania reklamowa w telewizji, radiu, kinie i mediach społecznościowych. Główne role w spotach BLIKOMANII 2024 zagrali aktorzy Michał Czernecki i Mila Jankowska. Wraz z nimi przenosimy się do świata „Baśni 1001 nocy”, konkretnie do opowieści o Alibabie i jego kompanach. Bohaterowie starają dostać się do skarbca pełnego diamentów, ale niestety nie pamiętają jak brzmi hasło, które może otworzyć jego wrota. „Selerze, otwórz się” a może… „Semaforze, otwórz się”? Na szczęście ludzie Ery BLIKA nie muszą znać tajemnego zaklęcia, by się wzbogacić. Wystarczy korzystać z  BLIKA tak, jak się lubi i grać o prawdziwe diamenty, a także pieniądze. Za koncept kreatywny odpowiada agencja Change Serviceplan, a za zakup mediów agencja Spark Foundry. Od strony organizacyjnej wspiera BLIKA agencja Motivation Direct.

Loteria promowana jest pod hasłem „Diamencie wygraj się”. Loterię promuje poniższy spot reklamowy pt. „BLIKOMANIO, rozpocznij się”:

Tegoroczną loterię wspiera 19 banków, które udostępniają BLIKA w swoich aplikacjach mobilnych. BLIKOMANIA 2024 potrwa do 23 czerwca 2024 roku.

Sprawdź pełny regulamin loterii BLIKOMANIA na stronie organizatora. Organizatorem loterii jest Polski Standard Płatności sp z o.o.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: BLIK | Polski Standard Płatności