Mysz dla graczy BM1 inspirowana „Gwiezdnymi Wojnami”

Są zwykłe myszy, ergonomiczne, pionowe, do gier, nadmuchiwane, a nawet myszy origami… więc BM1 nie jest jakąś wielką niespodzianką pod względem projektowania wizualnego.

Mysz BM1 projektu Braza de Piny
Mysz BM1 | fot. Braz de Pina

Wzorowana na wahadłowcu T-4A klasy Lambda z Gwiezdnych Wojen (Star Wars), mysz BM1 równoważy ergonomię z dość pomysłowym projektem, który składa hołd jednemu z najwspanialszych kinowych uniwersów wszechczasów. Stworzona przez wizjonerskiego projektanta Braza de Pinę, jest świadectwem głębokiego umiłowania do uniwersum Gwiezdnych Wojen. Dzięki smukłym konturom i niewątpliwemu podobieństwu do promu imperialnego, ta mysz zachęca poszukiwaczy przygód do wyruszenia w podróż przez gwiazdy, gdzie każde kliknięcie i przewinięcie rezonuje z pulsem międzygwiezdnej wojny.

➔ CZYTAJ TEż: Bezprzewodowa mysz Lofree Touch PBT w stylu retro z wymiennymi przyciskami

Zarówno fanom Gwiezdnych Wojen, jak i graczom, mysz BM1 oferuje niezrównane wrażenia, płynnie łącząc urok Imperium Galaktycznego z dreszczem wirtualnych podbojów. Na pierwszy rzut oka echa wahadłowca klasy Lambda odbijają się w eleganckich konturach myszy, której centralny korpus odzwierciedla sylwetkę kultowego statku (jeśli pominąć skrzydła).

Połączenie formy i funkcji osiąga swój szczyt dzięki głównym funkcjom myszy – kliknięciom lewym i prawym, przypominającym armaty zdobiące przód Imperial Lambda. Każde kliknięcie rezonuje z ekscytacją bitwy, oferując graczom wciągające wrażenia podobne do pilotowania myśliwca gwiezdnego przez rozległy obszar kosmosu.

Prom kosmiczny t-4A Lambda z Gwiezdnych Wojen (po lewej) i mysz BM1 (po prawej)
Prom kosmiczny t-4A Lambda z Gwiezdnych Wojen (po lewej) i mysz BM1 (po prawej)

Poza uderzającym podobieństwem do promu imperialnego, mysz BM1 może poszczycić się identyfikacją wizualną, która emanuje wyrafinowaniem i ergonomicznym blaskiem. Fazowane krawędzie zapewniają nie tylko estetyczny wygląd, ale także zwiększają przyczepność i komfort podczas długich sesji grania. Opływowy kształt wywołuje poczucie szybkości i zwinności, przypominając statki kosmiczne dominujące w uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Nie można pominąć rolki przewijania myszy – charakterystycznej cechy, która przyciąga uwagę swoim futurystycznym designem. Łatwy do zauważenia i w użyciu scroller służy jako narzędzie do nawigacji w cyfrowym świecie, prowadząc użytkowników przez odległe galaktyki z precyzją i łatwością.

Co więcej, wskazówki wizualne i dobór czcionek wywołują poczucie futuryzmu, nawiązując do cudów technologii uniwersum Gwiezdnych Wojen. Paleta kolorów, delikatne połączenie szarości, bieli i żywych odcieni podstawowych, dodatkowo podkreślają futurystyczny urok myszy, przenosząc użytkowników do krainy, w której zbiegają się technologia i wyobraźnia.

Mysz BM1 projektu Braza de Piny
Mysz BM1 projektu Braza de Piny

Jeśli spojrzymy na spód myszy BM1 zobaczymy płaską podstawę ozdobioną eleganckimi wgłębieniami, przypominającymi podbrzusze statku kosmicznego przygotowującego się do lotu. Ta dbałość o szczegóły nie tylko zwiększa estetykę myszy, ale także wzmacnia jej tożsamość jako statku do cyfrowych eksploracji i podbojów.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Braz de Pina | Yanko Design