Gra „Empire of the Ants” zabierze nas do mikroświata mrówek!

W fotorealistycznej grze strategicznej „Empire of the Ants” wyruszymy w niesamowitą podróż o „małej skali” na komputerach i konsolach już w tym roku!

Gra „Empire of the Ants” od Microids
Gra „Empire of the Ants” od Microids

W nowej grze zatytułowanej Empire of the Ants studia Microids wcielimy się w nieustraszoną mrówkę, aby chronić swoją kolonię przed niebezpieczeństwami czyhającymi w lesie. Gra ma zapewniać wciągającą podróż podczas obrony swojego terytorium w taktycznych i strategicznych bitwach w mikroskopijnym świecie przyrody o imponujących proporcjach.

➔ CZYTAJ TEż: Zanurz się w nieznanym ale bliskim nam świecie serialu „Mikroświat”

Eksploracja, strategia, umiejętności bojowe i sojusze z lokalną dziką przyrodą będą kluczem do zwycięstwa w obliczu wielu czekających wyzwań. Gracze zostają mrówką o numerze 103.683 –Zbawicielem mrówek i muszą poprowadzić swoją kolonię, odbudować swój dom, chronić go, aby prosperował i podbijaj nowe terytoria w różnych porach roku.

Gra zainspirowana jest bestsellerem Bernarda Werbera Imperium mrówek i oferuje strategiczne wrażenia zbliżone do kultowej serii książek.

Zawartość gry

  • Zbuduj swoje Imperium: rozbuduj swoje mrowisko, wzmocnij swoją armię, podbij nowe gniazda, poznaj niezwykłych sojuszników i poluj na niebezpiecznych wrogów.
  • Odkryj wspaniałe i fotorealistyczne środowiska: eksploruj las stworzony dzięki technologii silnika Unreal Engine 5, oczyma mrówki i poznaj innych jego mieszkańców.
  • Graj w różnych porach roku: dostosuj swoją strategię w zależności od warunków wyznaczanych przez porę dnia i pory roku.
  • Kampania dla pojedynczego gracza i rozgrywka wieloosobowa: gra strategiczna z progresywnym i skalowalnym poziomem trudności: stawiaj sobie własne wyzwania lub wyzwij znajomego na pojedynek w ekscytujących bitwach.

Dzięki Unreal Engine 5 (UE5) grafika w grze Empire of the Ants będzie niezwykle realistyczna, dzięki czemu przeniesiemy się niemal do filmy przyrodniczego BBC. Podczas prezentacji możliwości UE5 pokazano jakie wrażenia będą nas czekały w tej grze na komputerach.

Gra ma trafić jeszcze w 2024 roku na konsole PlayStation 5 i komputery.

Obejrzyj imponujące ekrany z gry

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Microids