Reżyser Tekkena odpowiada na prośby o scenę z Waffle House w Tekken 8

Jeśli Waffle House się zgodzi, gra Tekken 8 może faktycznie otrzymać scenę inspirowaną kolacją, głos zabrał Katsuhiro Harada.

Tekken 8 w Waffle House?

W odpowiedzi na prośby społeczności reżyser Tekkena – Katsuhiro Harada, najwyraźniej wysłał do Waffle House propozycję dodania sceny tematycznej nawiązującej do tego miejsca w grze wideo Tekken 8. Czas pokaże, czy propozycja zostanie przyjęta, czy nie. Być może wkrótce w Tekken 8 odbędzie się scena w Waffle House, gdzie odbędzie się bójka, o którą fani prosili już od jakiegoś czasu. Według niedawnego wpisu w serwisie X, Harada wysłał propozycję do amerykańskiej restauracji z goframi w tej sprawie.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Gra mobilna TEKKEN™ Mobile dostępna jest już na smartfony

Waffle House to amerykańska restauracja czynna całą dobę, 7 dni w tygodniu, otwarta bez względu na wszystko – zamykana tylko w przypadku absolutnej katastrofy. Ta restauracja jest dobrze znana z serwowania niedrogiego jedzenia i tego, że zawsze jest otwarta. Jednak restauracja znana jest również z bójek, zwłaszcza w tłumie gromadzącym się późno w nocy. Aby temu przeciwdziałać, niektórzy pracownicy są szkoleni do walki.

Po wyjaśnieniach Harada wskazała, że Waffle House posiada znak towarowy i prawa do restauracji. Na prośbę społeczności dyrektor przesłał propozycję do Waffle House. Dał jednak jasno do zrozumienia, że restauracja nie zostanie dodana do gry, jeśli propozycja zostanie odrzucona. W chwili pisania tego tekstu Waffle House jeszcze nie odpowiedziało.

Tekken 8 to ósma główna odsłona popularnej serii bijatyk. Nowa wersja gry została wydana na początku tego roku w styczniu i jak dotąd otrzymuje bardzo pozytywne recenzje. W tej chwili gra dostępna jest na PlayStation 5, Xbox Series X i S oraz na PC. W Tekken 8 można także grać na platformie Steam Deck, Asus ROG Ally i Lenovo Legion Go.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Tekken | Notebookcheck