Gra mobilna TEKKEN™ Mobile dostępna jest już na smartfony

Popularny tytuł konsolowych i komputerowych bijatyk Tekken Mobile od Bondai Namco dostępny jest już w polskich sklepach App Store i Google Play.

Tekken Mobile (Bondai Namco) - iOS/Android

Zapowiadana w zeszłym roku gra Tekken Mobile, w czwartek 1 lutego 2018 roku pojawiła się w polskich sklepach z aplikacjami mobilnymi na urządzenia z systemami iOS oraz Android. Użytkownicy smartfonów z niektórych krajów będą musieli poczekać na datę premiery do połowy lutego a nawet początku marca.

Bandai Namco udostępniło więcej informacji o wydaniu gry Tekken Mobile w wersji na iOS-a oraz Androida. W serii walk mobilnych gracze będą mogli angażować się w rozgrywki wieloosobowe przeciwko sobie w  bitwach karcianych…

Tak, nie pomyliłem się – Bandai Namco przeszedł drogę CCG w stylu Hearthstone, The Elder Scrolls: Legends i wiele innych gier karcianych, które są teraz popularne.

Gra zostanie oficjalnie uruchomiona na Androidzie oraz iOS-ie w różnych lokalizacjach w innych terminach:

  • JUŻ DOSTĘPNA od 1 lutego: Ameryka Łacińska, Europa Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Azja Południowo-Wschodnia,
  • 15 lutego: Wielka Brytania, Niemcy, Austria, Szwajcaria, Francja, Hiszpania, Włochy, Rosja, Benelux, Singapur,
  • 1 marca: Stany Zjednoczone, Japonia, Tajwan, Korea Południowa, Hongkong.

Jeśli dokonasz wstępnej rejestracji do gry (możesz to zrobić tutaj), Bandai Namco wyśle ​​Ci kilka bonusów w postaci monet, klejnotów i zestawów kart.

No cóż, Tekken Mobile nie jest dokładnym przełożeniem gry Tekken, jaką znamy z konsol lub komputerów. Karciany koncept klasyki bitew, którą znam z młodości nie jest tym czego oczekiwałem, ale być może znajdą się amatorzy bitwy na karty?

Gdyby to był inny tytuł, albo nie znał oryginalnego Tekkena z Gameboya lub konsoli, pewnie zachwycałbym się nowym wydaniem. Zainstalowałem, zagrałem, ale mam pewien niedosyt. Oceńcie sami!

Tekken Mobile (screenshot)

Grę możesz pobrać bezpłatnie ze sklepów App Store i Google Play, klikając na poniższe przyciski:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: Bandai Namco