W kwietniu Televio dodaje bezpłatnie 4 kanały filmowe AXN

Subskrybenci pakietów BASIC i FAMILY, w kwietniu 2024 roku, znajdą w swojej ofercie dodatkowe stacje telewizyjne AXN, które będą mogli oglądać przez cały miesiąc całkowicie za darmo.

Promocja Televio z AXN Polska (kwiecień 2024 r.)

Od 1 do 30 kwietnia 2024 roku Televio zaprasza swoich widzów na miesiąc pełen przygód z kanałami AXN, AXN Black, AXN White i AXN Spin. Telewizja internetowa po raz kolejny udostępnia subskrybentom pakietów BASIC i FAMILY dodatkowe stacje, które tradycyjnie oferowane są wyłącznie w pakiecie PREMIUM. Użytkownicy mogą cieszyć się nowymi treściami przez cały miesiąc całkowicie za darmo.

➔ CZYTAJ TEż: Nowe funkcje w aplikacji Televio na Androida!

Do pakietu BASIC zostały dodane kanały AXN, AXN Black, AXN White i AXN Spin. Do pakietu FAMILY dodano AXN Black, AXN White i AXN Spin, jako że stacja AXN jest już dostępna w ofercie FAMILY.

Wymienione kanały TV można oglądać, korzystając z zaawansowanych funkcji. Użytkownicy mogą przewijać audycje do 7 dni wstecz i nagrywać do 120 godzin bezpośrednio w aplikacji, dzięki temu oferowane w ramówce filmy i seriale są dostępne na życzenie.

Daj się porwać przygodzie z kanałami AXN

Zestaw kanałów AXN to gwarancja trzymających w napięciu filmów i seriali. W ofercie na bieżąco pojawiają się wciągające historie z gatunku science fiction jak filmy „Star Trek”, „1000 lat po Ziemi” czy „Super 8”. Nie brakuje też produkcji skierowanych dla miłośników i miłośniczek szybkiej akcji w tym „Wojownicze Żółwie Ninja”, „Jumanji: Przygoda w dżungli” lub „Baby Driver”.

W ofercie seriali znajduje się wiele popularnych produkcji amerykańskich jak „Walker: Strażnik Teksasu”, „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas” lub „The Good Doctor”. Pod koniec marca na kanale AXN odbyła się pierwsza w Polsce premiera „Rekrut FBI”, spin-off serialu „Rekrut”, który również jest dostępny na antenie stacji telewizyjnej AXN. 

Na kanałach regularnie uwzględniane są też inne gatunki w tym komedie, a także filmy animowane dla dzieci, dzięki temu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Obecnie można zobaczyć filmy „Piotruś Królik”, „Oficer Blart w Las Vegas”, „Potwory kontra Obcy” i wiele innych.

Televio to telewizja internetowa oferująca do 120 kanałów telewizyjnych, które można oglądać, korzystając z zaawansowanych funkcji. Usługa umożliwia zatrzymywanie, przewijanie i nagrywanie transmisji na żywo. Widzowie mogą oglądać audycje wstecz do 7 dni lub zapisywać filmy i seriale bezpośrednio w aplikacji. Na własne nagrania przeznaczono aż do 120 godzin.

Aplikacje telewizyjne Televio są dostępne na wielu urządzeniach. Można je pobrać dla wybranych modeli Samsung i LG Smart TV, a także dla większości telewizorów i dekoderów z systemem Android TV (np. Sony, Philips, Sharp, Thomson). Platforma oferuje sprzedaż własnego dekodera Televio Media Box Q. 

Usługa posiada też wsparcie dla Apple TV i Amazon Fire TV, a także dla technologii Chromecast i AirPlay. Działa we wszystkich przeglądarkach internetowych, co pozwala oglądać telewizję na komputerach i laptopach. 

Dodatkowe kanały filmowe będą dostępne w pakietach BASIC i FAMILY od 1 do 30 kwietnia 2024 roku.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Televio