„Czas na Show. Drag Me Out.” dziś o 21:35 w TVN

Już dziś widzowie TVN zobaczą show, jakiego w Polsce jeszcze nie było – wieczorem zadebiutuje nowy program rozrywkowy „Czas na Show. Drag Me Out.”.

Czas na Show. Drag Me Out - TVN, 2024

Od tej pory wtorkowe wieczory należeć będą do jednych z najlepszych performerek sztuki drag, które wezmą pod swoje brokatowo-cekinowe skrzydła sześciu śmiałków – znanych mężczyzn – i spróbują wydobyć ze swoich podopiecznych prawdziwe królowe sceny. A następnie u boku nich stanąć do ekscytującej „lip sync battle”. Który duet okaże się najlepszy? Tego dwiemy się za sześć tygodni. Premiera Czas na Show. Drag Me Out już dziś – we wtorek 5 marca 2024 roku o godzinie 21:35 tylko w TVN i w Playerze.

Pierwszy odcinek „Czas na Show. Drag Me Out”

Czas na show, jakiego w Polsce jeszcze nie było Po raz pierwszy na jednej scenie spotkają się profesjonalne Drag Queens, które zabiorą do swojego świata sześciu znanych mężczyzn, a także widzów przed ekranami. Program otworzy występ Alexis St. Pete – performerki Drag, która na co dzień mieszka w Londynie. W premierowym odcinku prowadząca program Mery Spolsky poznaje trzech z szóstki uczestników – aktora Michała Mikołajczaka, mistrza w kulturystyce Marcina Łopuckiego oraz influencera Kamila Szymczaka.

Wkrótce dołączają do nich trzy Drag Queens – Shady Lady, Twoja Stara i Gąsiu. One jeszcze nie wiedzą, który z trzech panów trafi pod ich cekinowe skrzydła. Zegar tyka. Drag Mentorki mają bowiem tylko kilkanaście godzin, żeby wydobyć ze swoich znanych podopiecznych królową sceny, a następnie stanąć obok nich w „lip sync battle”. Który duet okaże się najlepszy? O tym zadecyduje niezawodne jury – Anna Mucha, Andrzej Seweryn i Michał Szpak.

Czas na Show. Drag Me Out. to kolejny format wpisujący się w wartości TVN Warner Bros. Discovery, promujący różnorodność i inkluzywność. Firma od lat uwrażliwia widzów na poszanowanie potrzeb każdego człowieka, tolerancję, uważność i edukuje. Na przestrzeni ostatnich lat tematyka DEI (Diversity, Equality & Inclusion) obecna była w wielu projektach – od programów rozrywkowych (np. Prince Charming) po tytuły fabularne (Kontrola, Pajęczyna czy Listy do M.). Program Czas na Show. Drag Me Out zadebiutuje w wiosennej ramówce TVN w paśmie wieczornego prime-time’u.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: TVN