„FastMinder” to prosta apka, która pomoże Ci śledzić postępy diety

Moduł śledzenia w „FastMinder” będzie Twoim najlepszym towarzyszem podczas diety i odpowiedzialnego odchudzania.

Ekrany z aplikacji „Fasting Tracker: FastMinder”
Ekrany z aplikacji „Fasting Tracker: FastMinder”

Studio Funn Media stworzyło już kilka ciekawych aplikacji mobilnych poświęconych zdrowiu i kondycji, takich jak WaterMinder i Calory. Teraz zespół poszerza swoje portfolio aplikacji o FastMinder, zaprojektowany jako prosty i uporządkowany moduł do śledzenia diety dla iPhone’a, iPada i Apple Watcha. FastMinder stosuje to samo podejście, co aplikacje takie jak WaterMinder i Calory.

Aplikacja oferuje przejrzysty i łatwy w obsłudze interfejs do śledzenia postępów, jednocześnie zapewniając imponująco bogaty zestaw funkcji i danych.

FastMinder integruje się także ze wszystkimi natywnymi funkcjami systemu na iPhonie, iPadzie i Apple Watchu. Obejmuje to aktywności na żywo, widżety, integrację z Apple Health i nowoczesny interfejs Apple Watcha.

  • Ustaw okno postu bez wysiłku za pomocą łatwego w użyciu timera. Wybieraj spośród popularnych planów postu, takich jak 16:8, 18:6, lub stwórz własny harmonogram, który pasuje do Twojego stylu życia.
  • Śledzenie postępu: monitoruj postęp na czczo za pomocą wnikliwych wykresów i diagramów. Śledź godziny postu, wagę, nawodnienie, liczbę kroków i zobacz, jak Twoje ciało reaguje w miarę upływu czasu.
  • Niestandardowe przypomnienia: nigdy więcej nie przegapisz okna postu ani posiłku! Ustaw spersonalizowane przypomnienia, dzięki którym będziesz na bieżąco.
  • Historia postu: zapisuj historię postu i zobacz, jak daleko zaszedłeś. Świętuj swoje kamienie milowe i zachowaj motywację.
  • Informacje zdrowotne: uzyskaj cenne informacje na temat korzyści zdrowotnych wynikających z postu przerywanego. Dowiedz się o jego wpływie na utratę wagi, metabolizm i ogólne samopoczucie.
  • Aktywność na żywo: obsługuje nową funkcję Aktywność na żywo, monitoruj szybko także bezpośrednio na swojej Dynamic Island!
  • Widżety: szybko kontroluj swój bieżący postęp szybkiego korzystania ze skrótów do rejestrowania wody lub szybkiego kończenia bezpośrednio z ekranu głównego!
  • Apple Watch: piękna aplikacja na zegarku, która umożliwia rozpoczęcie/zakończenie postu, zapisanie spożycia wody i wprowadzenie aktualnej wagi.

Fasting Tracker: FastMinder jest dostępna do pobrania bezpłatnie w sklepie App Store z opcjami zakupu w aplikacji, aby odblokować pełny zestaw funkcji: 9,99 zł miesięcznie, 79,99 zł rocznie lub 149,99 zł za odblokowanie na zawsze.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Funn Media | 9To5Mac