WaterMinder – aplikacja do śledzenia poziomu wody w organizmie

Aplikacja mobilna WaterMinder pozwoli Ci skutecznie kontrolować poziom wody w organizmie – teraz za darmo w sklepie App Store.

WaterMinder - Free App of The Week

To, że woda jest nam niezbędna do życia wie każdy, jednak opanowanie nawyku racjonalnego nawadniania naszego organizmu nie jest takie proste do opanowanie. Korzyści prawidłowej gospodarki wodnej organizmu człowieka wpływają na wiele czynności życiowych, o których tutaj nie będę się rozpisywał. Podpowiem Wam jednak, jak możecie za pomocą aplikacji mobilnej pamiętać o tym, żeby wypić prawidłową ilośc wody.

Teraz macie doskonałą okazję aby pobrać aplikacje WaterMinder ze sklepu App Store, bowiem jest ona całkowicie bezpłatna w ramach cotygodniowej sekcji Free App of the Week.

Cel aplikacji WaterMinder

Celem WaterMinder jest przypominać nam o tym, aby napić się prawidłowej ilości wody w ciągu dnia. Podobnie jak inne aplikacje, które kontrolują nasza aktywność, WaterMinder określa prawidłową dzienną dawkę wody w zależności od naszego wieku, płci, wagi, wzrostu i aktywności fizycznej. Appka oblicza i prezentuje konkretną liczbę mililitrów wody, która należy spożyć każdego dnia.

Oprócz tego WaterMinder przypomina w określonych odstępach czasu o tym, aby uzupełnić płyny!

Aplikacja działa także na smatfonach z systemem Android, na iPhone’ie, iPadzie i Apple Watchu. Zaraz po instalacji przechodzimy szybki proces konfiguracji pozwalający obliczyć odpowiednie parametry. Aplikacja prosi także o dostęp do niektórych informacji z aplikacji Zdrowie, w której spożycie wody będzie również rejestrowane w oparciu o nasza aktywność fizyczną.

Aplikację WaterMinder pobierzesz za darmo ze sklepu App Store i Google Play, klikając na poniższe przyciski:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Water Minder