Ruszyła kampania T-Mobile promująca „5G Bardziej”

Wraz ze startem sieci 5G Bardziej, klienci T-Mobile Polska wkraczają w zupełnie nową rzeczywistość nawet 10-krotnie wyższych prędkości.

Kampania wizerunkowa 5G Bardziej sieci T-Mobile (luty 2024)

Podczas dzisiejszej konferencji prasowe, T-Mobile ogłosiło nowe oferty z 5G Bardziej dla swoich klientów. Także dzisiaj startuje też nowa kampania reklamowa T-Mobile, w której niezwykły świat nabierających zawrotnego tempa technologicznych możliwości odkrywamy razem z Mery Spolsky – znaną artystką i bohaterką spotu. Po prostu… ściągaj, share’uj i żyj!

Jak wygląda świat zajęty… lepszym połączeniem? O tym można się przekonać w najnowszej produkcji operatora. W ramach kampanii konfrontuje nowe ze starym, dotychczasowe z przyszłościowym. A w ukazaniu realnych zmian, które wnosi sieć 5G Bardziej przekraczająca magiczną barierę nawet 1 Gb/s, towarzyszy nam Mery Spolsky. Wszystko po to, by uwidocznić, jak ogromną transformację może wnieść do naszego życia technologia.

W materiale zobaczyć możemy wiele ograniczeń w działaniu technologii, z którymi z pewnością choć raz zetknął się każdy z nas. Awaria łączności na lotnisku czy zakłócenia w transmisji wykładu odbywającego się online – to tylko wybrane niedogodności, które dla niejednej osoby mogą wyglądać wyjątkowo znajomo. Jednak już chwilę później wkraczamy do nowej rzeczywistości! Wprowadza nas do niej Mery Spolsky, która nielimitowane możliwości potrafi pokazać nie tylko w świecie muzyki. Od tego momentu wszystko pędzi, a towarzysząca użytkownikom technologia niezawodnie nadąża za ich potrzebami.

Nowej ofercie 5G Bardziej towarzyszy kampania reklamowa prowadzona w telewizji, w radiu, na nośnikach OOH, w internecie, social mediach oraz w punktach sprzedaży operatora. Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką i Customer Experience wraz z agencją PZL. Za działania w internecie odpowiada VMLY. Materiały BTL opracowało ARC (Grupa Publicis). Zakupem i planowaniem mediów zajął się Dom Mediowy Mindshare.

Dzięki sieci 5G Bardziej klienci T-Mobile mogą cieszyć się doświadczeniami najlepszej jakości. Wszystko za sprawą technologii stworzonej w oparciu o pasmo 3,7-3,8 GHz, trzy razy pojemniejszej niż sieci poprzednich generacji. Pełnię możliwości nowego rozwiązania odkrywają już pierwsi mieszkańcy licznych polskich miast, w tym Bydgoszczy, Poznania, Piły, Grudziądza, Katowic, Łodzi, Torunia, Trójmiasta, Wrocławia, Lublina, Rzeszowa, Olsztyna, Radomia, Częstochowy, Warszawy, Kielc i wielu innych miejscowości w całym kraju. A to dopiero początek!

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: T-Mobile Polska