Przechowaj playlistę Spotify w kapsule czasu!

Do 31 stycznia masz czas, aby odblokować playlistę zachowaną w butelce z 2023 roku na Spotify i zrobić nową na przyszły rok!

Playlist in a Bottle - Spotify (2024)

Jaki jest Twój nastrój, inspiracja i nastawienie, gdy rozpoczynasz 2024 rok? Czy pokrywa się to z Twoimi odczuciami sprzed roku? W zeszłym roku Spotify wprowadziło „Playlist in a Bottle” (pol. Playlistę w butelce), dając słuchaczom szansę zachowanie „w butelce” piosenek, które towarzyszyły im w danym momencie. Interaktywna aplikacja w Spotify to idealna kapsuła czasu, dzięki której możesz przypomnieć sobie ulubione utwory i zastanowić się nad tym, jak zmienił się Twój gust w ciągu ostatnich 365 dni. Jeśli jesteś jednym z milionów słuchaczy Spotify, którzy wzięli w tym udział, to teraz jest najlepszy czas na odblokowanie „Playlisty w butelce” z zeszłego roku.

Oto jak otworzyć playlistę w butelce na Spotify z zeszłego roku (jeśli ją stworzyłeś rok temu):

  • Odwiedź spotify.com/playlistinabottle na swoim urządzeniu mobilnym.
  • Wybierz „Odbierz swoją listę odtwarzania”, aby zobaczyć, które utwory zostały zapieczętowane w Twojej muzycznej kapsule czasu.
  • Zapisz i słuchaj całą playlisty na rok 2023 w butelce. Masz czas tylko do 31 stycznia 2024 roku!

Nadszedł czas, aby utworzyć nową playlistę w butelce na przyszłość, którą otworzysz na początku 2025 roku. To doświadczenie jest dostępne dla wszystkich słuchaczy Spotify (posiadających subskrypcję jak i dla wersji bezpłatnej z reklamami) – niezależnie od tego, czy utworzyłeś playlistę w zeszłym roku, czy jest to Twój pierwszy kontakt z nią.

Tym razem odpowiesz na pytania takie jak „jaka piosenka wydobywa moje alter ego” i „jaka piosenka opisuje mój status w związku”, aby wybrać skomponować całą playlistę. Możesz także wybrać miejsce przechowywania listy odtwarzania składającej się z szeregu obiektów i napisać notatkę dla siebie w przyszłości.

Playlist for the Future - Spotify (2024)
Playlist for the Future – Spotify (2024)

Stwórz swoją nową playlistę na przyszłość w Spotify, która otworzysz w 2025 roku:

  • Odwiedź spotify.com/playlistinabottle (w tym roku nazwa to Playlist for the Future) na swoim urządzeniu mobilnym.
  • Wybierz Rozpocznij, aby stworzyć swoją muzyczną kapsułę czasu, która odsłuchasz dopiero w 2025 roku.
  • Wybierz, w czym chcesz przechowywać swoją listę odtwarzania. Wybieraj spośród prawdziwej butelki, śnieżnej kuli, telefonu z klapką, małego ptasiego gniazda, urządzenia do gotowania ryżu, a nawet śmietnika!
  • Odpowiadając na serię pytań, dodawaj utwory, które najlepiej pasują do odpowiedzi. Na przykład: „utwór, który musisz usłyszeć na żywo w 2024 roku”, „utwór, który puścisz kosmitom, gdy zawitają na naszą planetę”, „utwór, którego nie zrozumieją Twoje wnuki” czy „utwór, który zabierzesz ze soba na bezludną wyspę”. Można dodawać więcej utworów i odpowiadać na więcej pytań – możesz też zakończyć w dowolnym momencie. Jednak kiedy zapieczętujesz kapsułę, nie będzie można już jej edytować!
  • Zostaw krótki liścik dla siebie na przyszłość, uchwyć coś, co chcesz zapamiętać z chwili, gdy Twoja kapsuła zostanie dostarczona w przyszłym roku.
  • Na koniec „Zapieczętuj” swoją muzyczną kapsułę czasu i opublikuj kartę udostępniania #PlaylistInABottle na wybranych kontach społecznościowych.
Playlista w butelce na przyszłość w Spotify (2024) - ekrany z aplikacji
Playlista w butelce na przyszłość w Spotify (2024) – ekrany z aplikacji

Tylko czas pokaże, czy pokochasz wybrane utwory, czy będziesz się z nich śmiać. Masz czas do 31 stycznia 2024 roku na zatwierdzenie swoich nowych wyborów.

Ta funkcja jest dostępna w Argentynie, Australii, Brazylii, Kanadzie, Chile, Kolumbii, Czechach, Danii, Egipcie, Francji, Niemczech, Hongkongu, Indiach, Indonezji, Włoszech, Japonii, Kenii, Malezji, Meksyku, Maroku, Holandii, Nowej Zelandii, Nigerii, Filipiny, Polsce, Portugalii, Arabii Saudyjskiej, Singapurze, Republice Południowej Afryki, Korei Południowej, Hiszpanii, Szwecji, Tajwanie, Tajlandii, Turcji, Wielkiej Brytanii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, USA i Wietnamie.

Listę odtwarzania w butelce można tworzyć w następujących językach: angielski, angielski-GB, portugalski, portugalski-BR, francuski-CA, hiszpański-LATAM, holenderski, niemiecki, francuski, włoski, polski, hiszpański-ES, turecki, japoński , czeski, tajski, wietnamski, chiński tradycyjny, koreański i indonezyjski.

Playlistę w butelce Spotify zachowasz w aplikacji na urządzenia z systemami iOS i Android:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Spotify