Otvarta obchodzi 6. urodziny z rewolucyjną promocją na taryfę O! Ogromgiga! 5G

Zbliżające się 6. urodziny sieci komórkowej OTVARTA to doskonała okazja dla klientów na skorzystanie z nowej, atrakcyjnej promocji.

Promocja urodzinowa w sieci Otvarta (styczeń 2024)

Taryfa O! Ogromgiga! 5G to nie tylko tani abonament, ale także bogaty pakiet usług. W ramach tej promocji użytkownicy mogą korzystać z nieograniczonych rozmów, SMS-ów i MMS-ów do wszystkich sieci komórkowych w Polsce. Dodatkowo, taryfa oferuje aż 100 GB szybkiego Internetu 5G z szybkością do1 Gb/s, umożliwiając korzystanie z najnowszych technologii bez ograniczeń.

Sprawdź też: Aplikacja mobilna „Otvarta” dostępna na Androida

Od teraz, taryfa O! Ogromgiga! 5G dostępna jest za jedyne 34,99 zł miesięcznie przez pierwsze 12 miesięcy.

To niepowtarzalna oferta dla tych, którzy cenią sobie swobodę komunikacji i pragną być zawsze online, bez obaw o zużycie danych. O! Ogromgiga! 5G to połączenie najnowocześniejszej technologii z niezawodnością sieci OTVARTA.

Dodatkowo, warto podkreślić, że sieć OTVARTA działa na nadajnikach sieci Plus, co oznacza nie tylko stabilne połączenie, ale również wsparcie jednego z liderów branży telekomunikacyjnej w Polsce.

Aby skorzystać z atrakcyjnej promocji, wystarczy złożyć zamówienie online lub odwiedzić jeden z ponad 100 punktów sprzedaży rozsianych w całej Polsce. Proces podpisywania umowy jest szybki i intuicyjny, dzięki czemu użytkownicy mogą jeszcze łatwiej dołączyć do świata O! Ogromgiga! 5G. Ponadto, nie trzeba wiązać się z operatorem na długie lata – umowa jest bezterminowa, co oznacza, że można ją wypowiedzieć w każdej chwili z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Pełna oferta dostępna jest na stronie operatora.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Otvarta