Motorola Solutions poszerza ofertę mobilnych rozwiązań wideo o kamerę nasobną z obsługą LTE

Nowa kamera V500 umożliwia strumieniową transmisję wideo i lokalizację na żywo, zwiększając świadomość, bezpieczeństwo i wydajność na pierwszej linii działań.

Nowa kamera Motorola Solutions V500

Firma Motorola Solutions zaprezentowała dziś kamerę nasobną V500 z obsługą LTE, najnowszy produkt z mobilnych rozwiązań wideo, który zapewnia dostarczanie kluczowych informacji w terenie w czasie rzeczywistym do szybkiego reagowania w sytuacjach kryzysowych. Kamera nasobna V500 umożliwia ratownikom przesyłanie strumieniowe obrazu na żywo oraz lokalizacji do centrum zarządzania, aby osoby zarządzające mogły lepiej zrozumieć zdarzenia, a dzięki temu szybko i skutecznie reagować. V500 usprawnia także przepływ dokumentów dowodowych poprzez przesyłanie materiału filmowego w oparciu o LTE i upraszcza administrację poprzez zdalną obsługę przy użyciu sieci komórkowych.

Nowa kamera nasobna zapewnia wysokiej jakości zapis obrazu i dźwięku oraz jest wyposażona w opcjonalną funkcję nagrywania przed i po, dzięki czemu każda interakcja jest rejestrowana od początku do końca. Podobnie jak pozostałe produkty z oferty mobilnych materiałów wideo Motorola Solutions, kamera nasobna V500 korzysta z oprogramowania do zarządzania dowodami VideoManager, które umożliwia bezpieczne przetwarzanie, przechowywanie i udostępnianie dowodów lokalnie lub w chmurze.

Ponadto V500 integruje się z ekosystemem technologii Motorola Solutions, od radiowych i samochodowych systemów wideo po rozwiązania do centrum zarządzania, a także czujnikami Holster Aware Bluetooth, które mogą aktywować nagrywanie wideo i transmisję na żywo, jeśli funkcjonariusz wyciągnie broń.

Firma analityczna Frost & Sullivan przyznała niedawno firmie Motorola Solutions nagrodę Global Product Leadership Award 2023 na światowym rynku kamer nasobnych. Po dokładnej ocenie rynku globalnego firma analityczna uznała, że systemy kamer nasobnych firmy Motorola Solutions przewyższają rozwiązania konkurencyjne.

Firma Motorola Solutions w dalszym ciągu dokonuje znaczących inwestycji w udoskonalanie kompleksowej oferty produktów do zabezpieczeń wideo oraz produktów do zarządzania dowodami cyfrowymi, dzięki czemu organizacje na całym świecie mogą wykorzystywać jak najwięcej informacji do podejmowania najlepszych możliwych decyzji.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Motorola