Xaiomi ogłasza budżetowy projektor Xming Q3 Neo 1080p

Talent Xiaomi do budowania praktycznie każdego możliwego gadżetu pod słońcem – od smartfonów po pojazdy elektryczne – nie zwalnia!

Xiaomi Xming Q3 Neo (projektor)

Jeszcze w zeszłym tygodniu zrobiło się głośno o firmie, kiedy to ogłosiła samochód elektryczny SU7, a teraz chce odmienić nasze salony za pomocą projektora Xming Q3 Neo (nie mylić z telefonem Q3 firmy Realme lub słuchawkami Neo TWS). Najnowsza oferta Xiaomi, we współpracy z Xming, ma na celu zapewnienie najwyższej jakości wrażeń kina domowego w zdumiewająco przystępnej cenie 799 juanów (około 450 zł).

Przeczytaj też: Nowy projektor Xiaomi Redmi Projector 2 (oraz 2 Pro)

Projektor Xming Q3 Neo, wyposażony w zaawansowany system projekcji LCD o nazwie Photon X, obiecuje poprawić jakość obrazu, rozwiązując jednocześnie typowe problemy, takie jak wyciek światła i gromadzenie się kurzu. Charakteryzuje się natywną rozdzielczością 1080p, jasnością 230 ANSI lumenów i współczynnikiem kontrastu 1000:1, dzięki czemu obraz jest nie tylko ostry, ale także żywy i szczegółowy.

Integracja ekosystemu Xiaomi jest tutaj niewątpliwą zaletą, ponieważ Xming Q3 Neo płynnie łączy się z ekosystemem Mi Home IoT, skutecznie stając się centrum inteligentnego domu. Ta łączność umożliwia użytkownikom łatwe sterowanie różnymi inteligentnymi urządzeniami domowymi bezpośrednio za pośrednictwem projektora. Ponadto projektor wyposażony jest w podwójny system głośników o mocy 3 W, zapewniający wciągające wrażenia dźwiękowe.

Xiaomi Xming Q3 Neo (projektor)

Jeśli chodzi o łączność, Q3 Neo obsługuje Wi-Fi 6, zapewniając stabilne i szybkie połączenie internetowe, oraz Bluetooth 5.0, aby zapewnić kompatybilność z różnymi urządzeniami. Nawet jak na swoją niską cenę jest wyposażony w takie funkcje, jak automatyczna korekcja trapezu, autofokus, automatyczne unikanie przeszkód w obrazie i automatyczne wyrównywanie ekranu, a wszystko to zapewnia bezproblemową konfigurację.

Projektor działa pod ulepszonym systemem FengOS 3.0, oferującym dostęp do ponad 100.000 źródeł treści. Zawiera algorytm inspirowany TikTokiem do spersonalizowanych rekomendacji, nowy kanał sportowy z wydarzeniami na żywo i wiele innych gatunków treści, poprawiających ogólne wrażenia z oglądania.

Xiaomi Xming Q3 Neo (projektor) - specyfikacja techniczna

Biorąc pod uwagę historię produktów Xiaomi, kto wie, co ogłoszą dalej… może maszynę do popcornu marki Xiaomi zintegrowaną z projektorrm?

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Xiaomi | Yanko Design