Nowe słuchawki LAMAX Clips1, Tones1 i Dots3

Marka LAMAX wprowadza na rynek nowe modele bezprzewodowych słuchawek dousznych: LAMAX Clips1 ANC, LAMAX Tones1 i LAMAX Dots3 ANC.

Bezprzewodowe słuchawki douszne (od lewej): LAMAX Clips1 ANC, LAMAX Tones1 i LAMAX Dots3 ANC
Bezprzewodowe słuchawki douszne (od lewej): LAMAX Clips1 ANC, LAMAX Tones1 i LAMAX Dots3 ANC

Nowe słuchawki marki LAMAXpotrafią trzymać baterię od 8 do 10 godzin na jednym ładowaniu w trybie ciągłego odtwarzania, a także zapewniają najwyższą czystość dźwięku dzięki nowoczesnej technologii redukcji szumów ANC. Z kolei Bluetooth 5.3 pozwala na ich natychmiastowe i łatwe parowanie z telefonem, komputerem bądź laptopem. Za sprawą przemyślanego wzornictwa oraz kompaktowego rozmiaru najnowsze słuchawki marki przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającemu klientowi.

Przeczytaj także: LAMAX HighComfort ANC to wygodne i niedrogie słuchawki bezprzewodowe z redukcją szumów

Małe, kompaktowe i bezprzewodowe słuchawki douszne stały się nieodłącznym elementem naszego codziennego życia: towarzyszą nam w podróży, w pracy, podczas treningów i chwil relaksu. To sprawia, że wybór odpowiednich słuchawek jest ważniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Douszne słuchawki marki LAMAX pozwalają skończyć z irytującymi hałasami w transporcie publicznym, na ulicy lub w pracy. 

LAMAX Clips1 ANC – nowa definicja doskonałości dźwięku

LAMAX Clips1 to bezprzewodowe słuchawki wyposażone w zaktualizowaną hybrydową technologię ANC, która służy skutecznym rozwiązaniem do eliminacji szumów otoczenia i zapewnia wysokiej jakości wrażenia słuchowe. Intuicyjny interfejs słuchawek pozwala łatwo odłączać się lub ponownie łączyć z otoczeniem. Co więcej urządzenie potrafi trzymać baterię do 10 godzin w trybie ciągłego odtwarzania i dodatkowo 34 godzin, gdy jest podładowywane za pomocą etui.

Clips1 zapewniają najwyższą czystość dźwięku dzięki kodekowi AAC, a tryb Gaming Mode o niskim opóźnieniu dźwięku znacznie zwiększa przyjemność z gier i filmów. Urządzenie pozwala regulować poziom dźwięku bez szczególnego wysiłku za pomocą dotykowych elementów sterujących na wkładkach dousznych.

Funkcje słuchawek LAMAX Clips1 ANC
Funkcje słuchawek LAMAX Clips1 ANC

Słuchawki można ładować za pomocą dołączonego kabla USB-C, a ostatnia wersja Bluetooth 5.3 zapewnia natychmiastowe i łatwe parowanie z telefonem bądź laptopem. 

LAMAX Tones1 – niech muzyka zawsze Ci towarzyszy

LAMAX Tones1 perfekcyjnie poradzi sobie zarówno ze ścieżką dźwiękową ulubionego serialu, jak i z długimi rozmowami z przyjaciółmi czy odtwarzaniem spersonalizowanej playlisty. Naładowanie słuchawek zajmuje mniej niż godzinę i pozwala cieszyć się doskonałym dźwiękiem w dowolnym miejscu przez następne 8 godzin! Dzięki wygodnemu sterowaniu dotykowemu można zarządzać utworami, regulować głośność, odbierać połączenia telefoniczne, a nawet przywoływać asystenta głosowego. 

Wyposażone w wysokiej jakości mikrofon LAMAX Tones1 zapewniają krystalicznie czysty dźwięk podczas połączeń głosowych, rozmów wideo oraz sprawnie odbierają polecenia od ulubionego asystenta głosowego.

Funkcje słuchawek LAMAX Tones1
Funkcje słuchawek LAMAX Tones1

Aby dostarczyć lepsze wrażenia dźwiękowe, LAMAX Tones1 wykorzystuje zaawansowany kodek AAC (Advanced Audio Coding), który znacznie poprawia jakość odtwarzanej muzyki.

LAMAX Dots3 ANC – dźwięk, który chwyta za serce

Najnowsze słuchawki LAMAX Dots3 ANC z trybem aktywnej redukcji szumów przeniosą Cię do świata, w którym liczą się tylko Ty oraz Twoja muzyka. Urządzenie działa do 10 godzin na jednym ładowaniu, a dzięki super kompaktowemu etui ładującemu uzyskasz dodatkowe 32 godziny mocy. W przypadku, gdy bateria się wyczerpie, można ją naładować do 100% w mniej niż dwie godziny za pomocą dołączonego kabla USB-C.

Słuchawki są wyposażone w trzy mikrofony, które za pomocą technologii ANC służą do analizy dźwięków otoczenia i tłumienia hałasu bez zniekształcania muzyki. Wysokiej jakości przetworniki, technologia LAMAX BeatBass, przemyślana konstrukcja i zaawansowane kodeki gwarantują zrównoważony dźwięk niezależnie od tego, którego gatunku muzycznego słuchamy czy w jaki sposób rozmawiamy.

Funkcje słuchawek LAMAX Dots3 ANC
Funkcje słuchawek LAMAX Dots3 ANC

Z kolei czułe mikrofony słuchawek przekazują nasze słowa dokładnie tak, jak chcemy, żeby były usłyszane. 

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: LAMAX