Reacher powraca z rozmachem większym, niż kiedykolwiek

Prime Video prezentuje pełny akcji zwiastun drugiego sezonu „Reacher” — premiera nowego sezonu serialu z Alanem Ritchsonem w roli głównej odbędzie się 15 grudnia 2023 roku.

„Reacher” 2. sezon Prime Video (2023)

Hit powraca i to w wielkim stylu! Prime Video opublikowało dziś oficjalny zwiastun drugiego sezonu Reacher i ogłasza, że pełna adrenaliny seria powróci 15 grudnia. Po entuzjastycznym przyjęciu debiutanckiego sezonu, nowa odsłona podbija stawkę jeszcze bardziej dynamiczną akcją. Pierwsze trzy odcinki premierowe pojawią się 15 grudnia, a kolejne odcinki będą pojawiać się w każdy piątek do 19 stycznia 2024 r., wyłącznie na Prime Video. Pierwszy sezon serialu Reacher zgromadził ogromną globalną widownię szybko stając się jednym z pięciu najczęściej oglądanych oryginalnych sezonów w USA i na całym świecie na Prime Video.

Przeczytaj też: Zamelduj się w Hotelu Continental na Prime Video!

Drugi sezon Reacher rozpoczyna się, gdy weteran żandarmerii wojskowej Jack Reacher (Alan Ritchson) otrzymuje zakodowaną wiadomość, że członkowie jego byłej jednostki armii amerykańskiej, 110th MP Special Investigations, są brutalnie mordowani jeden po drugim w niewyjaśnionych okolicznościach. Wyrwany ze swojego włóczęgowskiego stylu życia, Reacher ponownie łączy siły z trzema byłymi przyjaciółmi z drużyny, z którymi ma niemal rodzinną relację: Frances Neagley (Maria Sten); Karla Dixon (Serinda Swan), audytor śledczy, która w sercu Reachera od dawna ma specjalne miejsce; oraz uzbrojony po zęby David O’Donnell (Shaun Sipos).

Razem zaczynają rozwiązywać tajemnicę, w której stawka rośnie na każdym kroku – odkrywają kto ich zdradził i kto umrze następny. Wykorzystując swój niepowtarzalny spryt, Reacher nie cofnie się przed niczym, aby odkryć prawdę i chronić członków swojego oddziału. W tym sezonie przygotuj się na mocne uderzenie Jacka Reachera i 110. oddziału.

Drugi sezon serialu Reacher oparty jest na Bad Luck and Trouble, jedenastej książce z bestsellerowej serii Lee Childa. W tytułowej roli Jacka Reachera wystąpił Alan Ritchson, z Marią Sten, Serindą Swan i Shaunem Siposem jako kluczowymi członkami 110th MP Special Investigations Unit. Obsadę uzupełniają Ferdinand Kingsley jako A.M., najemnik, którego wydział bezpieczeństwa wewnętrznego określa mianem „ducha”; Robert Patrick jako Shane Langston, szef ochrony przedsiębiorcy z branży obronnej o wątpliwych osiągnięciach oraz Domenick Lombardozzi jako twardy detektyw NYPD Guy Russo.

Reacher produkowany jest przez Amazon Studios, Skydance Television i Paramount Television Studios. Oparty na powieściach Lee Childa, który pełni funkcję producenta wykonawczego, serial został napisany dla telewizji przez nominowanego do nagrody Emmy scenarzystę Nicka Santorę (Scorpion, Prison Break), który jest również producentem wykonawczym i pełni funkcję showrunnera. Oprócz Santory i Childa, producentami wykonawczymi serialu są Don Granger, Scott Sullivan i Adam Higgs oraz David Ellison, Dana Goldberg i Matt Thunell dla Skydance.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Prime Video