PanParagon pozwala teraz pobrać e-paragony na smartfon i smartwatch

Aplikacja mobilna PanParagon zyskała nową funkcję, która pozwala na pobieranie e-paragonów na smartfon i smartwatch.

Widok ekranu głównego w aplikacji PanParagon na smartfonie trzymanym w ręku

Aplikacja do przechowywania paragonów PanParagon zyskała niezwykle ważną aktualizację, która ucieszy nie tylko amatorów oszczędzania, ale też gadżeciarzy oraz ekologów. Od teraz dostępna jest nowa funkcja: dodaj e-paragon, która umożliwia pobranie elektronicznego dowodu zakupu z kasy prosto na telefon, bez marnowania papieru. Twórcy aplikacji, jako pierwsi w Polsce, udostępniają także wersję na smartwatcha. To prawdziwa rewolucja, która może odmienić codzienne zakupy.

Sprawdź też: PanParagon ma teraz wyszukiwarkę promocji z cenówką

Aplikacja PanParagon jest już zintegrowana z systemem Ministerstwa Finansów. Dzięki temu nasi użytkownicy mają zapewnioną technologiczną możliwość do pobierania e-paragonów bezpośrednio z kas sklepowych do naszej aplikacji. Wszystko będzie się odbywać bez drukowania i marnowania papieru. Pobieranie paragonów będzie również możliwe przez inteligentny zegarek.

informuje Antonina Grzelak z PanParagon

Cały proces jest prosty, bezpieczny i niezwykle wygodny. Od teraz użytkownik ma możliwość wygenerowania indywidualnego kodu identyfikacyjnego bezpośrednio w aplikacji PanParagon. Następnie można go łatwo zeskanować przy kasie, dzięki czemu e-paragon zostanie przesłany, wyświetlony i zapisany w aplikacji PanParagon. 

Co dokładnie należy zrobić? Wystarczy wejść w kafelek “dodaj e-paragon”, a następnie wybrać opcję “wygeneruj identyfikator do e-paragonów”. Po wykonaniu tych dwóch prostych kroków ukaże się stały, indywidualny kod do pobierania e-paragonów.

Poniższa grafika pokazuje, jak wygląda to w praktyce.

Pobieranie e-paragonów w aplikacji PanParagon
Pobieranie e-paragonów w aplikacji PanParagon

E-paragony na smartwatchu

Osoby, które na co dzień korzystają ze smartwacha będą mogli pobierać e-paragony przez zegarek. To jedyna taka propozycja na polskim rynku. Jak z niej skorzystać? 

Wystarczy pobrać aplikację na telefon, który jest połączony jest ze smartwatchem, a następnie przejść przez ścieżkę, umożliwiającą pobieranie e-paragonów. Po kliknięciu w ikonę aplikacji na zegarku pojawi się identyfikator, który wystarczy zeskanować przy kasie, by elektroniczny dowód zakupu znalazł się na koncie użytkownika. 

E-paragony w aplikacji PanParagon na smartwatchu
E-paragony w aplikacji PanParagon na smartwatchu

Aplikacja PanParagon jest już w pełni przygotowana na zmiany, jakie mają nadejść w sklepach stacjonarnych. Jedyną rzeczą, na którą jeszcze musimy poczekać, jest gotowość kas sklepowych.

Nie ma jeszcze dokładniej informacji, kiedy nastąpi integracja wszystkich kas z HUB-em Ministerstwa Finansów, zmiany w tym zakresie wprowadzane są stopniowo. Warto jednak już teraz zaznajomić się z nowym systemem i pytać o możliwość pobierania e-paragonów w swoich sklepach.

Apkę PanParagon pobierzesz bezpłatnie ze sklepów App Store i Google Play:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: PanParagon