Już jest rozszerzenie Pokémon Trading Card Game: Scarlet & Violet — Paradox Rift

Rozszerzenie gry karcianej „Pokémon Trading Card Game: Scarlet & Violet — Paradox Rift” ma premierę już dziś i wprowadza Pokémony Starożytne i Pokémony Przyszłości!

Pokémon Trading Card Game, Scarlet & Violet—Paradox Rift

Firma Pokémon Company International opublikowała dziś najnowsze rozszerzenie do bestsellerowej gry karcianej Pokémon Trading Card Game, Scarlet & Violet — Paradox Rift, które dostępne jest od dzisiaj u biorących udział w programie sprzedawców detalicznych na całym świecie. Zainspirowane Pokémonami Paradox z gier wideo Pokémon Scarlet i Pokémon Violet, rozszerzenie Scarlet & Violet — Paradox Rift wprowadza Starożytne i Przyszłe Pokémony oraz karty Trenerów.Starożytne Pokémony, uosabiające wytrzymałość i moc, zwykle mają bezpośrednie ataki, które zadają dużo obrażeń i są trudniejsze do Znokautowania.

Zobacz też: Rozgrywka grupowa w Pokémon GO już od dziś!

Wykorzystując szybkość i technikę, Pokémony Przyszłości mają zdolności i ataki z dodatkowymi efektami, które pozwalają na sprytne manewry i podstępną strategię. Ponadto, karty starożytnych trenerów zwykle wspomagają Starożytne Pokémony, a karty Trenerów Przyszłości wspomagają Przyszłe
Pokémony.

W rozszerzeniu Scarlet & Violet — Paradox Rift, do Pokémon TCG powróciły też maszyny techniczne, które pojawiły się jako nowe karty Pokémon Tool. Gdy są dołączone, umożliwiają dostęp do nowego ataku.

Rozszerzenie Scarlet & Violet — Paradox Rift jest już dostępne w pakietach rozszerzonych, pakietach Elite Trainer Box i kolekcjach specjalnych u sprzedawców detalicznych biorących udział w programie.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Pokémon Company International