Z grą „Get aCC_e55” Twój pokój zawiruje!

Gdy na Twoim biurku stoi monitor kineskopowy, a w garażu czeka retrofuturystyczny DeLorean, wiesz, że masz do czynienia z prawdziwym hołdem dla lat 80. XX wieku.

Gra „Get aCC_e55”

Gra mobilna Get aCC_e55 otwarcie flirtuje z przeszłością, jednak zawarte w niej łamigłówki wymagają od Ciebie wybiegania myślą w przyszłość. W końcu nie codziennie postanawiasz przemienić swoje stalowe auto w wehikuł czasu. Poszukiwanie części niezbędnych do realizacji tego przedsięwzięcia zaprowadzi Cię w rozmaite zakątki Twojej cyberpunkowej okolicy — w tym także do miejsc, w których zdecydowanie nie powinno Cię być.

Może Cię zaciekawić: Popularne gry z lat 80. na smartfonach

Kolejne lokacje to kopalnie rozmaitych sekretów. Szukasz klamki, którą można otworzyć drzwi? Obróć pomieszczenie i zajrzyj za zagracone biurko. Otwórz panel, a Twoim oczom ukaże się łamigłówka polegająca na łączeniu elementów obwodów. A te liczby nabazgrane na ścianie? Co mogą oznaczać?

Zanim ukończysz grę, przyjdzie Ci się włamać do komputera barmana, wykraść sprzęt z tajnego laboratorium i ustanowić nowy rekord na diabolicznym automacie do gry. A wszystko to w imię nauki!

Grę mobilną Get aCC_e55 pobierzesz ze sklepów App Store i Google Play:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: App Store