Bezpłatny roczny dostęp do Legimi z kontem w Alior Banku

Klienci, którzy zdecydują się założyć Konto Jakże Osobiste w Alior Banku otrzymają roczny abonament Legimi. W jego ramach użytkownicy będą mogli bez limitów korzystać z zasobów platformy. Akcja trwa do 31 października br.

Promocja Alior Banku i Legimi na bezpłatny roczny dostęp do abonamentu Legimi!

W ramach współpracy z Legimi, Alior Bank proponuje nowym klientom, którzy otworzą Konto Jakże Osobiste do 31 października br., bezpłatny roczny abonament z nielimitowanym dostępem do ebooków i audiobooków. Ponad 200 tys. tytułów można czytać i słuchać z jednego konta na 4 różnych urządzeniach.

Bezpłatny roczny dostęp do abonamentu otrzyma klient, który na dedykowanej stronie internetowej założy Konto Jakże Osobiste wraz z kartą płatniczą debetową do 31 października 2023 roku i wyrazi zgodę marketingową. Do 40 dni od otwarcia konta użytkownik powinien wykonać przynajmniej dwie transakcje bezgotówkowe kartą płatniczą.

W okresie do 60 dni po spełnieniu warunków klient otrzyma od Alior Banku wiadomość SMS z kodem dostępu do Legimi. Aby cieszyć się przez rok bezpłatnym dostępem do ebooków i audiobooków, klient powinien korzystać z konta i w każdym miesiącu przynajmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej Alior Mobile oraz wykonać przynajmniej dwie transakcje bezgotówkowe kartą.

Z oferty mogą skorzystać osoby, które w ciągu ostatnich 3 lat nie miały konta osobistego w Alior Banku.

Konto Jakże Osobiste dostosowuje się do oczekiwań posiadaczy. Standardowo Alior Bank oferuje 0 zł za prowadzenie rachunku, jeżeli właściciel nie ukończył 26 lat lub zapewni miesięcznie jednorazowy wpływ na rachunek w wysokości minimum 1500 zł.

Jednocześnie klient może liczyć na bezpłatne przelewy internetowe w kraju oraz kartę płatniczą debetową bez opłat za jej obsługę, jeśli w okresie od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca wykona transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę co najmniej 300 zł miesięcznie. Dodatkowo dostępna jest pula jedenastu korzyści, które można elastycznie wybierać i zmieniać w zależności od potrzeb klienta.

W jaki sposób uzyskać roczny dostęp do Legimi?

  1. Złóż online wniosek (do 31.10.2023 r.) o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą płatniczą korzystając z przycisku poniżejpodczas składania wniosku wyraź zgodę marketingową (z oferty mogą skorzystać osoby, które w ciągu ostatnich 3 lat nie miały konta osobistego w Alior Banku).
  2. Do 40 dni od otwarcia konta wykonaj przynajmniej dwie transakcje bezgotówkowe kartą płatniczą.
  3. Do 60 dni po spełnieniu warunków otrzymasz od Alior Banku, za pośrednictwem wiadomości SMS, kod dostępu do Legimi.
  4. Aby cieszyć się przez rok darmowym dostępem do Legimi, korzystaj z konta i w każdym miesiącu:
    • przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Alior Mobile oraz
    • wykonaj przynajmniej dwie transakcje bezgotówkowe kartą.

Więcej szczegółów dotyczących promocji pod linkiem: Rok z Legimi – Legimi.

Wartość dostępu do pakietu rocznego ebooki + audiobooki bez limitu to 599,98 zł.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Alior Bank | Legimi