„Super Meat Boy Forever” – uwaga pułapki są wszędzie!

Zręcznie unikaj śmiertelnych przeszkód w tej platformówce — gra mobilna „Super Meat Boy Forever” dostępna na Androida i iOS-a!

Super Meat Boy Forever - gra mobilna

Meat Boy powraca! Razem ze swoją dziewczyną, Bandage Girl, spróbuje uratować ich dziecko, Nugget, z rąk złego Doktora Fetusa (który nie jest prawdziwym lekarzem). Ta platformówka nie ma litości — często będziesz o włos omijać zabójcze przeszkody, by ukończyć poziom. Co Ci się spodoba? Pikselowa grafika, radosna ścieżka dźwiękowa i akcja, ale przede wszystkim wyzwania. Super Meat Boy Forever nie zostawia wiele miejsca na błędy i wymaga bardzo dużej precyzji. Grywalne postacie biegają automatycznie, więc musisz skakać, ślizgać się i atakować w odpowiednich momentach.

Sprawdź też: Poznaj urok szaleńczej pogoni w Subway Surfers

Wskazówki: Uzbrój się w cierpliwość. Porażki nie da się uniknąć — na pewno zdarzy Ci się utknąć i powtarzać ten sam poziom wiele razy. Ale w pewnym momencie coś zaskoczy i zaczniesz skakać i bić z idealnym wyczuciem czasu, omijając każde ostrze, jakie spotkasz na swojej drodze.

Twórcy: Super Meat Boy zaczynał jako prosta gra we Flashu. W 2008 roku Edmund McMillen i Tommy Refenes poznali się i założyli Team Meat, a później stworzyli Super Meat Boy Forever.

Zręcznie unikaj śmiertelnych przeszkód w tej platformówce.

Akcja Super Meat Boy Forever rozgrywa się kilka lat po wydarzeniach, które miały miejsce w grze Super Meat Boy. Od kilku lat Meat Boy i Bandage Girl wiodą szczęśliwe życie wolne od Dr. Fetusa, wychowując cudowną córeczkę Nugget, która jest prawdziwym uosobieniem radości i oczkiem w głowie rodziców. Pewnego dnia, gdy urządzają piknik, Dr. Fetus zastawia na nich pułapkę.

Otrzymawszy cios łopatą, Meat Boy i Bandage Girl padają bez świadomości, a złoczyńca porywa Nugget! Gdy nasi bohaterowie dochodzą do siebie i okazuje się, że Nugget zniknęła, nie mają wątpliwości, kto jest sprawcą. Postanawiają, że nie spoczną, póki nie odzyskają Nugget i nie udzielą Dr. Fetusowi bardzo ważnej lekcji. Takiej, której można udzielić wyłącznie za pomocą ciosów pięści i kopniaków.

Wyzwanie znane z Super Meat Boy powraca w grze Super Meat Boy Forever. Poziomy są brutalne, śmierć nieunikniona, a po pokonaniu każdego poziomu gracze mają poczucie dużej satysfakcji. Trzeba biegać, skakać, uderzać, kopać i przemierzać zarówno znajome obszary, jak i całkowicie nowe światy.

Zrzut ekranu z gry Super Meat Boy Forever
Zrzut ekranu z gry Super Meat Boy Forever

Co może być lepszego od przejścia gry Super Meat Boy Forever? Odpowiedź jest prosta: kilkukrotne przejście Super Meat Boy Forever i możliwość zmierzenia się z nowymi poziomami podczas kolejnych prób. Poziomy są generowane losowo, a po każdorazowym ukończeniu gry pojawia się opcja ponownej rozgrywki i gracz otrzymuje całkowicie inne poziomy z unikalnymi sekretnymi miejscami. W Super Meat Boy Forever stworzyliśmy dosłownie tysiące poziomów, a zanim zobaczy się identyczny, grę można rozegrać kilkukrotnie od początku do końca. Jest to prawdziwy cud inżynierii i monumentalny przykład pokonywania ograniczeń racjonalnego procesu projektowania i produkcji gry.

  • Biegaj, skacz, uderzaj i ślizgaj się na tysiącach poziomów!
  • Poznaj opowieść, która zdominuje świat filmu na dziesiątki lat.
  • Walcz z bossami, poznawaj sekrety, odblokowuj postacie i przenieś się do świata, który stworzyliśmy, ponieważ rzeczywistość czasami potrafi być zupełnie do bani!
  • Długo wyczekiwany sequel Super Meat Boy wreszcie jest!

Grę Super Meat Boy Forever można kupić w sklepie App Store (4,99 zł) i Google Play (4,69 zł):

Gry nie otrzymują Oscarów, ale po tym, jak Super Meat Boy Forever zdobędzie miano najlepszego filmu 2020 i 2021 roku, na pewno tak będzie! Podczas naszej opowieści Meat Boy i Bandage Girl wędrują przez kilka światów w poszukiwaniu swojej ukochanej córeczki Nugget, a towarzyszą im piękne animowane przerywniki filmowe oraz wspaniała oprawa muzyczna, przy których Obywatel Kane wygląda jak filmik przedstawiający reakcję dziecka odpakowującego sanki. Będzie trochę śmiechu, trochę płaczu, a kiedy wszystko się skończy, ktoś stanie się trochę lepszym człowiekiem niż był wcześniej. No dobra, to ostatnie zapewne nie nastąpi, ale napisanie dobrego tekstu marketingowego wcale nie jest łatwe.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: App Store