Zobacz materiał zza kulis 2. sezonu serialu Koło Czasu – Terror of The Trollocs.

Prime Video uchyla rąbka tajemnicy na temat groźnych potworów z serialu „Koło Czasu”, produkcji Amazon Originals.

Koło czasu – „Terror of The Trollocs”

Trollocs już tu są. Ci przerażający żołnierze armii Mrocznego pojawili się po raz pierwszy w Oku Świata, pierwszej powieści z bestsellerowej serii Roberta Jordana Koło Czasu. Nienasycone i krwiożercze maszyny do zabijania, które istnieją, aby wykonywać rozkazy Mrocznego i jego kluczowych poruczników, Trollocs są genetycznie zmodyfikowanymi super-żołnierzami. Są oni przerażającą fuzją ludzi i zwierząt i mogą przybierać kształt dzików, niedźwiedzi, jastrzębi i innych agresywnych stworzeń.

W zeszłotygodniowej zapowiedzi sezonu drugiego, opartego na kultowej scenie „Darkfriend Social” z drugiej książki Jordana, Wielkie Polowanie, trzech okrutnych Trollocs zostało zahipnotyzowanych i oswojonych przez jednego z kluczowych złoczyńców serialu, w którego wciela się Fares Fares.

Nowy materiał zza kulis, Terror of the Trollocs, zaprezentowany przez Prime Video, przedstawia gwiazdę serialu i współproducentkę wykonawczą Rosamund Pike, producenta wykonawczego i showrunnera Rafe’a Judkinsa, producenta wykonawczego Mike’a Webera, producentkę wykonawczą i scenarzystkę Justine Juel Gillmer oraz makijażystę Nicka Dudmana w nagranych wcześniej wywiadach, w których odsłaniają oni część tajemnic kunsztu i technologii, będących połączeniem protetyki i najnowocześniejszych efektów wizualnych, które pozwoliły one na stworzenie tych przerażających bestii. Makabryczne Trollocs mogą wywołać koszmary!

Materiał zapewnia również niepowtarzalny wgląd za kulisy kaskaderskich wyczynów w scenach bitewnych z Trollocs, oferując zapowiedź zbliżającego się zderzenia światła i cienia w tym sezonie.

Drugi sezon serialu Koło Czasu będzie miał swoją premierę wyłącznie na platformie Prime Video, a jego pierwsze trzy odcinki zadebiutują 1 września. Drugą część serii nakręcono w Czechach, Maroku i we Włoszech, a występują w nim Rosamund Pike (Zaginiona dziewczyna, O wszystko zadbam) jako Moiraine Damodred, Daniel Henney (Zabójcze umysły) jako Lan Mandragoran, Josha Stradowski (Gran Turismo) jako Rand al’Thor, Zoë Robins (Power Rangers Ninja Steel) jako Nynaeve al’Meara, Madeleine Madden (Dora i miasto złota) jako Egwene al’Vere, Marcus Rutherford (Posłuch) jako Perrin Aybara, Dónal Finn (Rogue Heroes) jako Mat Cauthon i Ceara Coveney (Młody Wallander) jako Elayne Trakand.

W serialu opartym na bestsellerowej serii fantasy Roberta Jordana o tym samym tytule, skromny chłopiec mieszkający na farmie, Rand al’Thor (Josha Stradowski, Gran Turismo), dowiaduje się, że jest Smokiem Odrodzonym – niebezpieczną postacią z przeszłości, której przeznaczeniem jest ocalić świat… lub go zniszczyć. Armia potężnych czarodziejek, zdesperowanych by ochronić go przed Mrocznym, musi liczyć się z jego rosnącą mocą i zbliżającym się szaleństwem.

„Koło Czasu” obraca się i zbliża się Ostatnia Bitwa. Choć Rand myślał, że zniszczył Mrocznego, zło nie zniknęło ze świata. W sezonie drugim nowe i bardzo stare zagrożenia oczekują na młodych przyjaciół z Dwóch Rzek, teraz rozproszonych po całym świecie. Kobieta, która ich odnalazła i poprowadziła, jest teraz bezsilna i nie może im pomóc. Muszą więc znaleźć inne źródła siły – w sobie nawzajem lub w sobie samych. W Świetle… lub w Ciemności.

Serial Koło czasu został zaadaptowany na potrzeby telewizji przez producenta wykonawczego i showrunnera Rafe’a Judkinsa (Agents of S.H.I.E.L.D., Hemlock Grove). Producentami wykonawczymi są także: Larry Mondragon i Rick Selvage z iwot productions (“Winter Dragon”), Ted Field z Radar Pictures (Jumanji: Następny poziom, Winter Dragon), Mike Weber (Jumanji: Następny poziom, Beirut), Darren Lemke (Shazam!, Goosebumps, Winter Dragon), Marigo Kehoe (Outlander, The Crown), Justine Juel Gillmer (The Survivor, Halo), Sanaa Hamri (Empire, Lovestruck) i Amanda Kate Shuman (The Blacklist). Współproducentem wykonawczym jest Rosamund Pike, a Harriet McDougal, Brandon Sanderson i Lauren Selig są producentami konsultacyjnymi. The Wheel of Time to koprodukcja Amazon Studios i Sony Pictures Television Studios.

Drugi sezon Koła Czasu pojawi się na platformie Prime Video 1 września 2023.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Prime Video