W pełni funkcjonalne pierścienie-zegarki Casio

Pierścienie z miniaturowymi zegarkami Casio Watch Ring są wystarczająco małe, aby założyć je na palcach i do tego działają!

Casio Watch Ring - miniaturowe zegarki na pierścieniach

Pierścień z miniaturowym zegarkiem Casio Watch Ring to nowa kolekcji na licencji popularnego producenta. Wszystkie pierścienie z zegarkami są wierną reprodukcją prawdziwych zegarków Casio i mają cyfrowy lub analogowy wyświetlacz, tarczę i trójwarstwową szklaną strukturę. Nawet analogowa wersja ma dwie warstwy, podobnie jak zegarek Casio na nadgarstek. Jeden z modeli ma nawet mapę świata wydrukowaną na ekranie obok czegoś, co wydaje się być kompasem. Element wizualny „trzy w jednym” może przyciągać wzrok w połączeniu z wyglądem Casio.

Zobacz też: Ultrahuman Ring śledzi metabolizm i daje wskazówki

Kapsułkowe akcesoria „Casio Watch Ring Collection”, które były nadzorowane przez samą firmę Casio, dostępne są w automatach w Japonii — to jeden z najsłynniejszych znaków rozpoznawczych kraju. Zamiast kupować w automatach z jedzeniem lub napojami, miłośnicy zegarków mogą wrzucić swoje monety i poczekać, aż spadnie ich nadający się do noszenia miniaturowy pierścionek z zegarkiem Casio.

Oprócz automatów do sprzedaży Casio Watch Ring, od 19 lipca 2023 roku kolekcja została również w masowej sprzedaży detalicznej — sklepom z zabawkami, a nawet sklepom AGD w całej Japonii.

Toymaker Stasto Stand Stones jest producentem pierścieni z zegarkami Casio — pod nadzorem samej firmy. W tweecie Casio Japan stwierdza, że pierścienie z zegarkami mogą działać przez 20 lat bez wymiany baterii, a biorąc pod uwagę, że mają monochromatyczny wyświetlacz cyfrowy, może to być możliwe. Jeden z modeli ma nawet wbudowany kalkulator, dzięki któremu użytkownik może obliczyć swoje wydatki podczas spaceru bez konieczności używania smartfona. Czy to działa, wciąż pozostaje pytaniem, na które nie ma odpowiedzi.

Casio Watch Ring - miniaturowe zegarki na pierścieniach

Pierścienie z zegarkami można również dopasować do rozmiaru palców — dostępnych jest pięć modeli, od wyświetlaczy cyfrowych po analogowe. Te z wyświetlaczem analogowym mogą wymagać odrobiny uwagi, aby dopatrzeć się cyfr. Jeden z nich ma nawet tylko linie, co rzuca wyzwanie użytkownikowi, aby sprawdził, czy opanował sztukę odczytywania czasu.

Wygląda na to, że pierścienie z maluteńkimi zegarkami Casio w sklepach internetowych zostały już wyprzedane, ale fani miniaturowych zegarków nadal mogą je zdobyć w fizycznych sklepach i automatach. Akcesorium Casio za około 3 USD (ok. 12 zł) wydaje się być niezłym hitem!

Casio Watch Ring - miniaturowe zegarki na pierścieniach
Casio Watch Ring – miniaturowe zegarki na pierścieniach

Miniaturowe pierścienie z zegarkami Casio są wierną reprodukcją prawdziwych zegarków firmy.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Casio | designboom