Obejrzyj najnowszy zwiastun 3. sezonu „Zbrodni po sąsiedzku”

Disney+ zaprezentował kolejny zwiastun najnowszego, trzeciego sezonu serialu „Zbrodnie po sąsiedzku”. Nominowana do nagrody Emmy produkcja powróci na platformę już 8 sierpnia.

„Zbrodnie po sąsiedzku” - zwiastun 3. sezonu

Kurtyna w górę! W trzecim sezonie Charles (Steve Martin), Oliver (Martin Short) i Mabel (Selena Gomez) prowadzą śledztwo w sprawie morderstwa za kulisami broadwayowskiego przedstawienia, którego reżyserem jest Oliver. Przedwczesna śmierć spotyka Bena Glenroya (Paul Rudd), hollywoodzką gwiazdę kina akcji, która właśnie miała debiutować na Broadwayu.

Zobacz też: 3. sezon serialu „Zbrodnie po sąsiedzku” od 8 sierpnia

Trio domorosłych detektywów, wspomagane przez aktorkę Lorettę Durkin (Meryl Streep), rozpoczyna rozwiązywanie najtrudniejszej jak dotąd sprawy. Dodatkowo Oliver desperacko próbuje poukładać swój spektakl na nowo.

„Zbrodnie po sąsiedzku” zostały wyprodukowane przez Steve’a Martina i Johna Hoffmana („Grace i Frankie”, „Spojrzenia”), będących zarazem współtwórcami i scenarzystami formatu. Martin i Hoffman są również producentami wykonawczymi wraz z Martinem Shortem, Seleną Gomez, Danem Fogelmanem (twórca „Tacy jesteśmy”) i Jessem Rosenthalem. Serial jest produkowany przez 20th Television, należącą do Disney Television Studios.

Obejrzyj najnowszy zwiastun:

Cały pierwszy i drugi sezon Zbrodni po sąsiedzku możesz obejrzeć na Disney+:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Disney+ Polska