W Play nowe oferty internetu bezprzewodowego z nawet 3000 GB

Nowy internet bezprzewodowy Play z dużymi paczkami GB – już od 45 zł oraz nawet 3000 GB z pełną prędkością.

Nowe oferty internetu bezprzewodowego z nawet 3000 GB w Play

Specjalnie na wakacje Play przygotował nową superofertę na internet bezprzewodowy – w tym paczkę nawet 3000 GB z pełną prędkością oraz router 5G CPE 5 (H155-381) taniej o połowę. To świetna okazja, żeby cieszyć się szybkim internetem bezprzewodowym w domu i poza nim. Najbardziej wymagający użytkownicy na pewno zainteresują się internetem bezprzewodowym bez limitu GB z pakietem aż 3000 GB z pełną prędkością. Dotychczasowi klienci fioletowego operatora zapłacą za nią tylko 110 złotych miesięcznie po rabatach. Tak duży transfer danych bez problemu umożliwi oglądanie filmów nawet w jakości 4K czy ściąganie naprawdę dużych plików.

1000 GB z pełną prędkością – atrakcyjna cena za dużą paczkę 

Z kolei internet bezprzewodowy z pakietem 1000 GB z pełną prędkością to wyważona propozycja w atrakcyjnej cenie. To doskonały wybór dla wszystkich, którym zależy na stabilnym dostępie do sieci w rozsądnej cenie – od 75 zł miesięcznie po rabatach dla klientów Play. To także gwarancja swobody podczas surfowania po internecie bądź korzystania z ulubionych aplikacji.

Zobacz też: W ofercie Play na Kartę nawet 4800 GB przez rok!

Router 5G CPE 5 (H155-381) 50% taniej 

Dopełnieniem oferty jest wyjątkowa promocja na router 5G CPE 5 (H155-381), który przy zakupie jednej z wyżej opisanych ofert można otrzymać za jedyne 799 zł – zamiast 1599 zł1).  Dodatkowo, spłatę obniżonej o połowę kwoty można rozłożyć na raty 0%. Urządzenie świetnie wkomponuje się w każdą domową lub biurową przestrzeń oraz oferuje nowoczesną sieć Wi-Fi 6 w standardzie 802.11 b/g/n/a/ac/ax z możliwością podłączenia do 128 urządzeń, co zapewnia szybką i stabilną łączność.

Konfiguracja i zarządzanie urządzeniem jest intuicyjne i niezwykle proste dzięki aplikacji w telefonie, a funkcja udostępniania dodatkowej sieci Wi-Fi dla gości, zapewni pełen komfort korzystania z sieci nie tylko domownikom. To jedno z najlepszych urządzeń domowych na rynku, które zapewnia swobodny dostęp do internetu LTE lub 5G.

Internet bezprzewodowy 5G już od 45 zł

Osoby szukające rozwiązania na każdą kieszeń mogą zdecydować się także na jeszcze tańsze warianty. Internet bezprzewodowy z 5G bez limitu GB z paczką aż 300 GB z pełną prędkością dostępny jest już od 45 zł po rabatach dla klienta Play.

Z kolei chętnie wybierana przez klientów opcja internetu bezprzewodowego z 5G bez limitu GB z paczką aż 500 GB z pełną prędkością kosztuje jedynie 55 zł po rabatach dla klienta Play. Dzięki tak szerokiemu wachlarzowi ofert użytkownicy zyskują wolność wyboru najbardziej odpowiedniej dla siebie opcji.

¹ Router taniej w porównaniu do ceny bez abonamentu. Cena zależy od wybranej oferty.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Play