W ofercie Play na Kartę nawet 4800 GB przez rok!

Operator Play zapowiedział nowe pakiety bez limitu, doładowania automatyczne i nawet 4800 GB do wykorzystania przez rok!

Nawet 4800 GB przez rok w ofercie Play na Kartę (czerwiec 2023)
Nawet 4800 GB przez rok w ofercie Play na Kartę (czerwiec 2023)

W Dzień Dziecka – 1 czerwca 2023 roku, operator komórkowy przedstawił nowe promocje i korzystne pakiety w swoich ofertach na kartę. Swobodny dostęp do szybkiego internetu i rozmowy bez limitu mają zapewnić klientom Play wolność wyboru. Dzięki nowej ofercie, klienci Play na Kartę mogą bez obaw oglądać filmy, surfować po sieci czy być w stałym kontakcie z bliskimi. Osoby intensywnie korzystające z internetu nie muszą już szukać połączenia z Wi-Fi w domu i poza domem.

Wszyscy korzystający z nielimitowanych pakietów w cenie 45 zł miesięcznie, XL oraz UA XL, mogą cieszyć się z dodatkowych nawet 4800 GB przez rok. To 12 paczek po 400 GB miesięcznie! Z kolei wybierając pakiet za 40 zł, czyli Loraz UA L, przez rok można otrzymać nawet 2400 GB – czyli 12 paczek po 200 GB.

Przy aktywacji nowego startera i doładowaniu można otrzymać dodatkowe 200 GB za darmo!

Nowe pakiety bez limitu w Play na Kartę, w tym z minutami do Ukrainy

Dla klientów Play na Kartę, którym zależy na możliwości swobodnego komunikowania się z bliskimi operator przygotował nowe pakiety bez limitu. Klienci od dzisiaj mogą korzystać z pakietów oferujących poza nielimitowanymi rozmowamiSMS-ami i MMS-ami także duże paczki danych:

  • XL 5G za 45 zł – bez limitu (z 60 GB z pełną prędkością)
  • L za 40 zł – 50 GB
  • M za 35 zł – 35 GB
  • S za 30 zł – 30 GB

Dodatkowo operator przygotował też odświeżone pakiety dla osób często komunikujących się z bliskimi w Ukrainie. Zawierają one nielimitowane rozmowySMS-y i MMS-y w Polsceduży pakiet danych oraz paczkę minut do ukraińskich sieci Kyivstar, Vodafone i lifecell:

  • UA XL 5G za 45 zł – 1500 minut do Ukrainy i internet 5G bez limitu z 50 GB z pełną prędkością
  • UA L za 40 zł – 1000 minut do Ukrainy i 40 GB
  • UA M za 35 zł – 1000 minut do Ukrainy i 30 GB

Zapomnij o terminach doładowań – wygodne i bezpieczne doładowania automatyczne

Play dba o komfort korzystania z fioletowych usług, dlatego zachęca do uruchomienia w Play24 automatycznych doładowań w jednym z 3 wygodnych wariantów:

  • raz w miesiącu
  • przed odnowieniem pakietu
  • przed utratą ważności konta

Dzięki temu klienci nie muszą obawiać się o wygaśnięcie pakietu z powodu braku środków na koncie. Wystarczy w łatwy sposób jednorazowo skonfigurować je w aplikacji Play24, a operator sam dokona doładowania z karty płatniczej, informując o tym każdorazowo za pośrednictwem wiadomości SMS. Jako bonus za pierwsze doładowanie wykonane w ten sposób klient otrzymuje dodatkowy pakiet 100 GB na 30 dni!

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Play (informacja prasowa)