Gabloty w PokéStopach, czyli nowe możliwości rywalizacji

Twórca gry stworzyli Gabloty, w których będzie można umieszczać wybrane Pokemony. Pokémon umieszczony w gablocie nie pozostanie w PokéStopie. Trenerzy będą nadal mogli go wymienić, odesłać, zmienić jego formę lub go ewoluować.

Gabloty w PokéStopach Pokemon GO!

Podczas wszystkich swoich przygód i podróży prawdopodobnie zgromadziliście kilka Pokémonów, które są szczególnie wyjątkowe – może to być ogromny Snorlax lub malutki Morelull. Czy kiedykolwiek chcieliście pochwalić się tymi wyjątkowymi ulubieńcami? Teraz możecie!

Przeczytaj też: 7. rocznica Pokémon GO i masa atrakcji!

Niantic przedstawia Gabloty w PokéStopach! W tym nowym rodzaju rywalizacji trenerzy będą mogli wystawiać Pokémony w gablotach w wybranych PokéStopach i rywalizować z Pokémonami innych trenerów! Tylko wybrane gatunki będą mogły konkurować w danej gablocie – będą to Pokémony wybrane spośród wyróżnionych w wydarzeniu Pokémon GO odbywającym się w danym czasie.

Pierwsze Gabloty w PokéStopach pojawią się podczas imprezy z okazji siódmej rocznicy Pokémon GO. Trenerzy będą mogli wprowadzić Squirtla do gablot w wybranych PokéStopach, aby sprawdzić, czyj Pokémon jest największy! Nad PokéStopami z aktywnymi gablotami pojawi się ikona.

Gabloty będą dostępne tylko przez krótki czas. Po zakończeniu wszyscy trenerzy otrzymają nagrody w zależności od rangi ich Pokémonów, a trener, który zajmie pierwsze miejsce, otrzyma medal!

Bądźcie na bieżąco i śledźcie pozostałe informacje na temat gablot w przyszłości. Mamy nadzieję, że spodoba Wam się ten nowy sposób rywalizacji z innymi trenerami.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Niantic