Robot odkurzający Redkey R20 z ekranem dotykowym zamiast apki już wkrótce!

Wkrótce do sprzedaży trafi całkowicie nowy robot odkurzający Redkey R20 ze stacją bazową wyposażoną w 10,1-calowym ekran, który w pełni zastąpi aplikację mobilną.

Zapowiedź robota Redkey R20

artykuł sponsorowany

W ostatnich latach roboty sprzątające stały się jednym z ulubionych przez konsumentów inteligentnych urządzeń domowych, odgrywających ważną rolę w codziennym sprzątaniu domu. Technologie robotów odkurzających rozwijają się zaskakująco szybko, a producenci stale wprowadzają innowacje i coraz więcej nowych funkcji. Roboty bez trudu odkurzają i myją podłogi, unikają przeszkody i same opróżniają pojemniki na kurz i brudną wodę. Wraz z ciągłym rozwojem rynku i wprowadzaniem innowacji technologicznych użytkownicy mają coraz więcej wymagań dotyczących robotów sprzątających.

Pierwotnym celem robotów odkurzających było wyręczenie nas w sprzątaniu, abyśmy mieli więcej czasu na inne czynności i cieszyli się czystymi podłogami. Ale wraz z rosnącą popularnością tego typu urządzeń dla wielu użytkowników obsługa przez aplikację to dodatkowe utrudnienie: „roboty próżniowe stają się coraz inteligentniejsze i wszystkie potrzebują do sterowania aplikacji mobilnej. Chociaż są inteligentne, powodują również wiele problemów, co wydaje się przeczyć pierwotnemu celowi inteligencji”.

Wyniki ankiet pokazują, że odsetek korzystania z aplikacji do obsługi robota jest mniejszy niż 45% – głównym powodem jest to, że korzystanie z aplikacji do obsługi jest uciążliwe.

Wśród najczęstszych pytań przez użytkowników tego typu urządzeń jest „Jak korzystać z aplikacji robota sprzątającego?”. Ponadto wyniki ankiety pokazują również, że proces tworzenia połączenia jest skomplikowany, a czas konfiguracji oraz mapowania jest zbyt długi. Szczególnym problemem jest korzystanie z funkcji robota przez aplikację przez osoby starsze. Użytkownikom trudno jest cieszyć się łatwym i inteligentnym czyszczeniem, skoro nie potrafią w pełni wykorzystać jego możliwości.

Firma Redkey buduje pierwszego na świecie inteligentnego robota sprzątającego z dużym ekranem dotykowym

W oparciu o uwagi użytkowników korzystających z aplikacji, firma Redkey przeprowadziła dogłębne badania w celu stworzenia naprawdę wygodnego, inteligentnego robota odkurzającego Redkey R20, który rozwiązuje problem polegający na tym, że użytkownicy musza korzystać z aplikacji. Robot próżniowy Redkey R20 wyposażony jest duży 10,1-calowy ekran na stacji bazowej. Pozwoli to użytkowników porzucić od aplikację mobilną, aby mogli obsługiwać wszystkie funkcje z aplikacji na dużym ekranie.

Wśród opcji na ekranie będzie oczywiście planowanie sprzątania, edycja mapy, regulacja ssania, zmiana trybu itp. Wszystko to aby zaspokoić indywidualne potrzeby konsumentów, dla których sterowanie przez aplikację jest zbyt skomplikowane lub uciążliwe. Co istotne, do obsługi robota nie jest potrzebne połączenie z internetem.

W jaki sposób Redkey R20 można używać bez aplikacji mobilnej bezpośrednio na inteligentnym ekranie dotykowym?

Warto wspomnieć, że sterowanie za pomocą ekranu ma dwie opcje: tryb offiline i trybu sieciowy. W trybie bez połączenia z internetem użytkownik steruje za pomocą ekranu, który wysyła instrukcje do wbudowanego chipa, aby wysłał je za pomocą sieci lokalnej do robota – na przykład zaplanowane czyszczenie, przywołanie robota, samooczyszczanie i mycie mopem. W trybie sieciowym użytkownik może także bezpośrednio sterować robotem za pomocą ekranu. Sterowanie wszystkimi funkcjami, które oferuje aplikacja, możliwe jest za pomocą ekranu.

Jak będzie działał inteligentny ekran robota sprzątającego?

Dla użytkowników używanie ekranu do sterowania robotem odkurzającym w celu wykonywania zadań sprzątania nie wymaga aplikacji na telefon komórkowy – ma to być łatwiejsze w użyciu, ale ma także oszczędzić dodatkowego wysiłku. Można wykorzystać pełny potencjał urządzenia bez instalowania aplikacji! Konfigurowanie jest prostsze i wygodniejsze, automatyczne ukończenie parowania zajmuje tylko 3 sekundy.

R20 ma być bardziej przyjazny dla osób starszych lub mniej zaawansowanych technologicznie, które nie lubią korzystać ze smartfonów do obsługi urządzeń inteligentnego domu. Obsługa za pomocą wbudowanego inteligentnego ekranu jest prostsza, a sterowanie wszystkimi funkcjami robota próżniowego jest łatwe.

Inteligentny duży ekran HD o przekątnej 10,1 cala ma uwolnić nasz smartfon od dodatkowych aplikacji, których i tak mamy sporo w telefonie – ma być przyjemniejszy i wygodniejszy w obsłudze.

Sterowanie ekranem robota Redkey R20 daje użytkownikom większy wybór. Jeśli chcesz, możesz używać aplikacji do sterowania robotem, po podłączeniu stacji bazowej do sieci użyj aplikacji, aby bezpośrednio zeskanować kod QR w celu automatycznego połączenia.

Oprócz inteligentnego sterowania na dużym ekranie, Redkey R20 oferuje również zaawansowaną technologię nawigacji laserowej LDS, która nie tylko zapewnia kompleksowe i szczegółowe planowanie ścieżki czyszczenia, ale także ma przełomowy dwuliniowy laser i czujnik fal akustycznych, który doskonale radzi sobie z unikaniem przeszkód.

Podczas czyszczenia maszyna wykorzystuje dużą siłę ssącą 4000 Pa do wycierania podłoża metodą obrotowego mopowania. W tym samym czasie R20 automatycznie wykona płukanie wsteczne i podniesie mop zgodnie z ustawieniami, aby uniknąć zanieczyszczenia. Wszechstronna stacja bazowa obsługuje funkcje samooczyszczania, suszenia mopa, automatyczne dodawanie wody do robota odkurzającego i elektrolizę wody w celu sterylizacji, bez interwencji ręcznej.

Redkey R20 to pierwszy na świecie robot odkurzający i mopujący z inteligentnym ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości, który całkowicie zastępuje aplikację mobilną, co będzie ważnym przełomem na rynku robotów odkurzających.

Operacje za pomocą ekranu są szybsze i prostsze, co zapewnia użytkownikom prawdziwą wygodę. Robot odkurzająco-mopujący Redkey R20 trafi do sprzedaży w lipcu 2023 roku – na co czekamy z niecierpliwością.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

artykuł sponsorowany