Oficjalna apka OpenAI ChatGPT dostępna w Polsce!

OpenAI ogłosił w tym tygodniu, że jego oficjalna aplikacja ChatGPT na iPhone’a i iPada jest teraz dostępna w ponad 40 krajach, w tym w Polsce.

Aplikacja „OpenAI ChatGPT” w polskim sklepie App Store
Aplikacja „OpenAI ChatGPT” w polskim sklepie App Store

Aplikacja mobilna OpenAI ChatGPTzostała po raz pierwszy uruchomiona w Stanach Zjednoczonych w zeszłym tygodniu, a firma obiecało, że w nadchodzących tygodniach udostępni ją także w innych. Obecnie z aplikacji można korzystać w Albanii, Algierii, Argentynie, Azerbejdżanie, Boliwii, Brazylii, Kanadzie, Chile, Chorwacji, Kostaryce, Ekwadorze, Estonii, Francji, Niemczech, Ghanie, Indiach, Iraku, Irlandii, Izraelu, Jamajce , Japonii, Jordanii, Kazachstanir, Korei, Kuwejcie, Libanie, Litwie, Mauretanii, Mauritiusie, Meksykuu, Maroko, Namibii, Nauru, Nowej Zelandii, Nikaragui, Nigerii, Omanie, Pakistanie, Peru, Polsce, Katarze, Słowenii, Tunezji, Wielkich Emiratach Arabskich, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

ChatGPT od OpenAI od dawna jest dostępny w internecie, a wcześniej był udostępniany na iOS-a za pośrednictwem wielu aplikacji innych firm, z których wiele to przypominające aplikacje oszukańcze, ale teraz legalna aplikacja zapewnia użytkownikom bezpieczny sposób korzystania z ChatGPT na urządzeniach mobilnych.

Dla tych, którzy nie znają ChatGPT, jest to chatbot oparty na sztucznej inteligencji, który wykorzystuje generatywną sztuczną inteligencję do odpowiadania na pytania i udzielania porad na wszystkie tematy.

OpenAI twierdzi, że ChatGPT może pomóc w następujących kwestiach:

  • Natychmiastowe odpowiedzi: uzyskaj dokładne informacje bez przeglądania reklam lub wielu wyników.
  • Dostosowane porady: szukaj wskazówek dotyczących gotowania, planowania podróży lub tworzenia przemyślanych wiadomości.
  • Kreatywna inspiracja: generuj pomysły na prezenty, szkicuj prezentacje lub napisz idealny wiersz.
  • Profesjonalny wkład: zwiększ produktywność dzięki opiniom na temat pomysłów, podsumowaniu notatek i pomocy technicznej w interesującym cię temacie.
  • Możliwości nauki: odkrywaj nowe języki, współczesną historię i nie tylko we własnym tempie.
  • Historia jest synchronizowana na różnych urządzeniach, dzięki czemu możesz zobaczyć swoje interakcje ChatGPT zarówno w internecie, jak i na urządzeniach z systemem iOS, i integruje system rozpoznawania mowy Whisper.
Zrzuty ekranów z oficjalnej aplikacji mobilnej OpenAI ChatGPT
Zrzuty ekranów z oficjalnej aplikacji mobilnej OpenAI ChatGPT

Aplikacja OpenAi ChatGPT jest bezpłatna, ale kosztuje 99,99 zł miesięcznie za usługę ChatGPT Plus. Ta sama cena jest dostępna w wersji przez internet, a Plus zapewnia dostępność nawet przy dużym zapotrzebowaniu, krótszy czas reakcji i priorytetowy dostęp do nowych funkcji, takich jak GPT-4 – bardziej zaawansowanej wersji ChatGPT.

Do korzystania z aplikacji OpenAI ChatGPT wymagane jest konto OpenAI. Apkę można pobrać z polskiego sklepu App Store. Wymaga iPhone’a z systemem iOS 16.1 lub nowszym.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: OpenAI