Gra „Lego Bricktales” na smartfony od 27 kwietnia!

Budowlana gra „Lego Bricktales” wkrótce pojawi się na urządzenia z systemami iOS i Android, dając graczom mobilnym możliwość tworzenia interaktywnych światów.

Gra mobilna „LEGO Bricktales”

Opracowana przez ClockStone Studio i Thunderful gra mobilna Lego Bricktales pojawi się w sklepach App Store i Google Play 27 kwietnia 2023 roku. Wykorzystuje ona mechanikę budowania „cegiełka po cegiełce” do tworzenia światów, pojazdów i nie tylko. Gracze otrzymają zestaw klocków w każdej lokacji i muszą opracować kreatywną konstrukcję, która będzie działać. Oprócz łamigłówek i zadań, gra oferuje więcej możliwych konstrukcji w parku rozrywki.

Wszyscy kochają klocki LEGO i my nie jesteśmy wyjątkiem, więc nie moglibyśmy być bardziej szczęśliwi, mając szansę pracować nad grą mobilną LEGO. Mamy nadzieję, że spodoba ci się zapowiedź „LEGO Bricktales” i będziesz się świetnie bawić, zagłębiając się w historię gry, tryb piaskownicy, odblokowując kolejne zdolności i wiele więcej!

— powiedział Tri Do Dinh, projektant gry w firmie Clockstone
  • Przygoda globtrottera LEGO: przeżyj epicką przygodę na całym świecie, pełną uroczych dialogów i zabawnych sekretów do odkrycia.
  • Piękne światy w dioramie: odkryj pięć zróżnicowanych biomów światów fabularnych i centrum parku rozrywki, wszystkie w całości zbudowane z klocków LEGO.
  • Sprawdź swoje umiejętności w zróżnicowanych łamigłówkach: minigry logiczne sprawdzą twoje umiejętności budowania.
  • Zbuduj swoją wyjątkową postać: stwórz swoją minifigurkę z ogromnego wyboru części i odblokuj więcej opcji inspirowanych światami, które odwiedzisz w miarę postępów w grze.

„Lego Bricktales” — cena i dostępność

LEGO nie ma jeszcze strony w sklepie App Store i Google Play dla gry mobilnej Lego Bricktales, ale pojawi się 27 kwietnia za 4,99 USD (ok. 25,99 zł). LEGO udostępniło więcej informacji na temat rozgrywki na innych platformach na oficjalnej stronie internetowej gry.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: LEGO | Thunderful