Gdzie będzie można obejrzeć „80 For Brady”?

Gdzie można będzie obejrzeć „80 For Brady”? Będzie w HBO Max? A co z Netflixem? Oto wszystko, co wiemy o nadchodzącym filmie.

Film „80 For Brady”

Czy można mieć lepszą obsadę niż Jane Fonda, Lily Tomlin, Rita Moreno i Sally Field? Uważamy, że nie! Na szczęście zobaczysz te ikony w akcji, ponieważ ich nowy film 80 For Brady trafis do kin w Stanach zjednoczonych w tym tygodniu. Oparta na faktach komedia sportowa śledzi losy czterech starszych kobiet, które jadą na Super Bowl 2017, aby zobaczyć Toma Brady’ego grającego z New England Patriots. Mistrz footballu amerykańskiego pojawia się nawet w filmie obok byłych kolegów z drużyny Patriots, Roba Gronkowskiego, Danny’ego Amendoli i Juliana Edelmana.

Na razie jedynym sposobem na obejrzenie 80 For Brady jest wyjście do kina w USA – premiera dzisiaj – 3 lutego 2023 roku.

W Polsce musimy trochę poczekać, aż będzie dostępny do wypożyczenia lub zakupu na platformach cyfrowych, takich jak Amazon, Apple, Vudu i YouTube, lub dostępny w usługach przesyłania strumieniowego na Paramount+. Liczymy, że w przyszłości pojawi się w debiutującej w tym tygodniu w Polsce nowej usłudze streamingowej SkyShowtime, która ma w swojej bibliotece tytuły Paramount+.

Chociaż data premiery 80 For Brady w usługach streamingowych nie została jeszcze ogłoszona, możemy oszacować, kiedy może pojawić się w Paramount+ na podstawie poprzedniego filmu Paramount Pictures.

Smile zadebiutował 30 września ubiegłego roku, zanim pojawił się na platformie streamingowej 15 listopada — około 45 dni po pierwszej premierze w kinach. Jeśli 80 For Brady podąży tą samą trajektorią, abonenci Paramount+ w USA będą mogli przesyłać strumieniowo film w zaciszu swoich domów do końca marca 2023 r. Jak harmonogram będzie wyglądał w Polsce? Będziemy musieli poczekać, aż film wejdzie do kin…

80 For Brady nie będzie dostępny w HBO Max, ponieważ nie jest to film Warner Bros. Firma ogłosiła również w zeszłym roku, że nie będzie już emitować swoich filmów w kinach i online tego samego dnia. Zamiast tego wdrożyli 45-dniowe okno między premierą kinową a transmisją strumieniową.

80 For Brady nie pojawi się także w serwisie Netflix — przynajmniej nie w najbliższym czasie — ponieważ trafi do partnerów Paramount+ po zakończeniu obecności w kinach.

Tymczasem polecam klip zatytułowany Gonna Be You do filmu 80 For Brady od Dolly Parton, Belindy Carlisle, Cindy Lauper, Glorii Estefan i Debbie Harry:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Paramount+ | Decider