Pomagaj pełnym składem – Mastercard i 31. Finał WOŚP! 

Mastercard gra z WOŚP od 11 lat, po raz 6. kwestować można również do eSkarbonek napędzanych przez Mastercard.

eSkarbonka Mastercard i 31. Finał WOŚP

Tegoroczny, 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz kolejny napędza Polaków w pomaganiu. W niedzielę, 29 stycznia w całej Polsce będzie można kwestować i zbierać środki na wsparcie walki z sepsą. Mastercard już po raz 11 wspiera WOŚP, ponownie udostępniając eSkarbonki i prowadząc akcję na Twitterze #MastercardGraZWOŚP. Wirtualne puszki dostarczone przez Mastercard, umożliwiające prowadzenie zbiórki na odległość, pozwalają darczyńcom na łatwy i wygodny sposób przekazania datków. Dzielenie się linkiem do własnej eSkarbonki z prośbą o wsparcie jest też dobrą okazją do odnowienia znajomości, odezwania się do przyjaciół, z którymi dawno nie mieliśmy okazji rozmawiać.

Zobacz też: iRobot gra z WOŚP

W ciągu ostatnich dwóch lat istotnie wzrósł odsetek Polaków wspierających cele społeczne, z 51% w 2020 do 62% w 2022. Dla ponad połowy (52%) polskich konsumentów to bezpieczeństwo jest najważniejsze przy podejmowaniu decyzji o wyborze metody płatności, a drugim w kolejności czynnikiem jest łatwość obsługi oraz wygoda (41%).

eSkarbonka napędzana przez Mastercard odpowiada na oba te oczekiwania, a założyć może ją każdy – samodzielnie lub w grupie znajomych, na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl. Zaledwie w kilka minut można wygenerować bezpieczną eSkarbonkę, a link do niej rozesłać do grona swoich przyjaciół, bliższych i dalszych znajomych, szerząc w ten sposób ideę pomagania. To łatwy i bezpieczny sposób na wsparcie 31. Finału WOŚP w dowolnym momencie i z każdego miejsca na świecie. Aktualnie na koncie eSkarbonki znajdują się już ponad 4 miliony złotych. Główna eSkarbonka jak zawsze znajduje się pod tym samym adresem: eskarbonka.wosp.org.pl

W dniu Finału WOŚP odbędzie się również aktywacja na Twitterze #MastercardGraZWOŚP, która od dziesięciu lat cieszy się ogromną popularnością. Za pierwszy tweet lub retweet każdego użytkownika z hashtagiem #MastercardGraZWOŚP opublikowany w dniu Finału, Mastercard przekaże 5 złotych na konto Fundacji. Tweetować można od godziny 00:00 do 23:59 29 stycznia 2023 r.

10. rok z rzędu można pomagać dzięki akcji na Twitterze #MastercardGraZWOSP
10. rok z rzędu można pomagać dzięki akcji na Twitterze #MastercardGraZWOSP

Łącznie, od początku inicjatywy dzięki użytkownikom Twittera Mastercard przekazał na rzecz Orkiestry ponad 1 900 000 zł. Dzięki niewielkiemu wysiłkowi możemy włączyć się w wielkie dzieło pomagania.

Jak co roku, pracownicy warszawskiego biura Mastercard w myśl hasła „pomagając pełnym składem”, założyli własny sztab, który w tym roku liczy ponad 70 osób. W niedzielę kwestować będą na ulicach Warszawy i online.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Mastercard