Wirtualne Targi Pracy Kariera IT w 2023 roku!

Weź udział w Wirtualnych Targach Pracy Kariera IT – edycja ogólnopolska, które odbędą się 25 marca 27 maja 21 października 2023 roku.

Wirtualne Targi Pracy Kariera IT już 25 marca 2023 roku!

UWAGA! Termin konferencji to 21 października 2023 r. – konferencja odbędzie się online!

Zasiądź przed ekranem swojego komputera i szukaj pracowników lub pracodawców. Umawiaj spotkania w wygodny i bezpieczny sposób, bez wychodzenia z domu. Już 25 marca 27 maja 21 października 2023 roku (zmiana terminu!) zapraszamy do udziału w kolejnym ogólnopolskim spotkaniu rekrutacyjnym! Wydarzenie odbędzie się na platformie online, gdzie będziesz miał okazję nie tylko zapoznać się z najnowszymi ofertami pracy na rynku IT, ale również doświadczyć uczestnictwa w ciekawej, wirtualnej formule!

Może Cię zainteresować także: Wyższe wynagrodzenia w 2022 roku i coraz więcej ogłoszeń o pracę IT

Zarejestrowani uczestnicy otrzymają link do platformy, na której będą mogli się zalogować i stworzyć swojego avatara, którym będą poruszać się po terenie targów, podchodząc do stanowisk wystawców oraz uczestnicząc w przygotowanych wykładach.

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli m. in. porozmawiać z pracodawcami, zapoznać się z ofertami pracy, skonsultować swoje CV oraz umówić się na spotkanie rekrutacyjne. Rejestracja oraz udział są bezpłatne.

Więcej szczegółów znajduje się na stronie: targikarierait.pl/targi-pazdziernik-2023.

Do zobaczenia na Targach Pracy Kariera IT!

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Kariera IT