Grudniowa niespodzianka od telewizji internetowej Televio

Oglądaj kanały premium za darmo, dzięki grudniowej niespodziance od telewizji internetowej Televio.

7 kanałów premium w Televio za darmo - grudzień 2022

Telewizja internetowa Televio przygotowała w grudniu wyjątkowy prezent dla swoich użytkowników. Przez cały miesiąc subskrybenci usługi BASIC i FAMILY otrzymają 7 kanałów Premium całkowicie za darmo. Stacje można oglądać na dowolnym urządzeniu, dodatkowo korzystając z nowoczesnych funkcji, jak opcja nagrywania lub przewijania audycji do 7 dni. Sprawdź, jakie kanały można znaleźć w grudniowej ofercie Televio.

Zobacz także: Kanały ELEVEN SPORTS już dostępne w Televio

Telewizja internetowa Televio przygotowała przedświąteczny prezent dla użytkowników usługi. Od 1 do 31 grudnia do pakietów BASIC i FAMILY zostanie dodanych 7 kanałów Premium. Stacje telewizyjne będą dostępne dla widzów przez cały miesiąc za darmo.

Miłośnicy natury i odkryć naukowych będą mogli się cieszyć bogatą ofertą programów dokumentalnych od National Geographic. Przez cały grudzień we wszystkich pakietach podstawowych będzie można znaleźć następujące kanały:

  • National Geographic – jeden z najbardziej znanych kanałów popularnonaukowych, oferujący szeroką gamę programów edukacyjnych, dokumentalnych i rozrywkowych.
  • National Geographic Wild – na kanale znaleźć można najwyższej jakości filmy przyrodnicze, prezentujące życie różnych gatunków zwierząt w ich naturalnym środowisku.
  • National Geographic People – stacja skierowana dla osób poszukujących wciągających opowieści i inspirujących historii ludzi z całego świata.

Osoby, które preferują dobre kino akcji i amerykańskie seriale kryminalne także znajdą coś dla siebie. W grudniu we wszystkim pakietach podstawowych będą dostępne kanały AXN, w tym:

  • AXN HD – stacja przeznaczona przede wszystkim dla fanów szybkiej akcji i trzymających w napięciu filmów i seriali, także z gatunku science fiction i fantasy.
  • AXN Black – na antenie znaleźć można dobrze znane amerykańskie seriale kryminalne, a także polskie produkcje, w tym serial „Układ”.
  • AXN White – ramówka wypełniona jest pełnymi zwrotów akcji produkcjami amerykańskimi i europejskimi.
  • AXN Spin – stacja oferuje nagradzane i najchętniej oglądane filmy i seriale, które wcześniej prezentowane były na antenie pozostałych kanałów AXN.

Więcej o Televio

Televio to telewizja internetowa oferująca ponad 100 kanałów telewizyjnych, które można oglądać, korzystając z zaawansowanych funkcji. Usługa umożliwia zatrzymywanie, przewijanie i nagrywanie transmisji na żywo. Widzowie mogą cofać wybrane kanały do 7 dni lub zapisywać filmy i seriale bezpośrednio w aplikacji. Na własne nagrania przeznaczono aż do 120 godzin.

Aplikacja Televio jest dostępna na wielu urządzeniach. Można ją pobrać dla wybranych modeli Smart TV Samsung i LG, a także dla telewizorów i dekoderów z systemem Android TV od dowolnego producenta (np. Sony, Philips, Sharp, Thomson). Platforma oferuje sprzedaż własnego dekodera Televio Media Box.

Usługa posiada też wsparcie dla Apple TV i Chromecast, a także działa we wszystkich przeglądarkach internetowych, co pozwala oglądać telewizję na komputerach i laptopach. Mobilna wersja aplikacji dostępna jest w sklepach Google Play i Apple Store, dzięki czemu z usługi można korzystać na telefonach i tabletach. Niewątpliwym udogodnieniem jest dostęp do aplikacji w zegarkach Smartwatch od Apple, dzięki czemu telewizja lub radio są dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Televio działa w sieci od dowolnego dostawcy nie tylko w Polsce, ale w całej Unii Europejskiej.

Jeżeli nie korzystasz jeszcze z usługi, a chcesz ją wypróbować, to możesz to zrobić, subskrybując pakiet FAMILY już za 1 zł przez pierwszy miesiąc.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Televio