Kanały ELEVEN SPORTS już dostępne w Televio

Telewizja internetowa Televio dodaje do swojej oferty cztery nowe kanały sportowe od ELEVEN SPORTS.

ELEVEN Sports w Televio

Obok znanych wydarzeń sportowych jak Formuła 1 czy LaLiga, docenisz nowoczesne funkcje, oferowane przez platformę, w tym na przykład opcję przewijania wybranych kanałów. Usługa udostępnia też wsparcie dla urządzeń mobilnych, a dodatkowo działa w całej UE, dzięki czemu nie przegapisz żadnego meczu i wyścigu.

Zobacz także: Televio rozpoczyna sprzedaż własnego dekodera

Telewizja online Televio oficjalnie dodała do swojej oferty kanały sportowe ELEVEN SPORTS 1, ELEVEN SPORTS 2, ELEVEN SPORTS 3 i ELEVEN SPORTS 4. Stacje są dostępne w dwóch głównych pakietach i mogą już z nich skorzystać subskrybenci oferty FAMILY i PREMIUM. W pakiecie FAMILY znajduje się kanał ELEVEN SPORTS 4, natomiast do pakietu PREMIUM zostały dodane wszystkie cztery kanały od ELEVEN SPORTS. Nowe stacje w ofercie PREMIUM wraz z pozostałymi 100 innymi kanałami można nabyć w atrakcyjnej cenie 39,90 zł miesięcznie.

Platforma zapewnia użytkownikom zupełnie nowe wrażenia podczas oglądania sportu. W porównaniu z innymi dostępnymi na rynku usługami oferuje szereg funkcji, z których najbardziej na uwagę zasługuje możliwość oglądania audycji wstecz. Jeśli więc przegapisz początek meczu, możesz wygodnie włączyć go od początku. Jeśli nie zdążysz na cały mecz, możesz odtworzyć go w dowolnym momencie nawet do 7 dni wstecz!

Możliwość przewijania transmisji zyskuje coraz większą popularność w Polsce. Obecnie z tej funkcji korzysta około 40% naszych widzów. W połączeniu ze sportem przynosi to użytkownikom zupełnie nowe doświadczenia podczas oglądania wydarzeń sportowych. – mówi Michal Jura, Prezes Zarządu w firmie Horyzont Media Sp. z o.o.

Chcesz zobaczyć jeszcze raz bramkę, która właśnie padła? Czy to naprawdę był spalony? Funkcja oglądania wstecz pozwala przewinąć transmisję do dokładnie tego momentu, który chcesz obejrzeć ponownie. W każdej chwili możesz też wstrzymać audycję i zrobić sobie krótką przerwę, aby na przykład uzupełnić przekąski, nie tracąc ani sekundy sportowej rozrywki.

Aplikację Televio pobierzesz bezpłatnie na urządzenia z systemami iOS i Android:

Televio działa w sieci od dowolnego dostawcy nie tylko w Polsce, ale w całej Unii Europejskiej. Usługę możesz wypróbować już od 1 zł za pierwszy miesiąc.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Televio