Amazfit udostępnił aktualizację oprogramowania dla serii GT4

Nowa wersja firmware’u smartwatchy GTR 4 oraz GTS 4 od Amazfit znacznie zwiększa możliwości w zakresie nawigacji.

Nowa aktualizacja firmware'u dla smartwatchy Amazfit GTR 4 i GTS 3

Firma Amazfit zaprezentowała czwartą generację swoich flagowych serii GTR oraz GTS na targach IFA 2022 w Berlinie. Smartwatche GTR 4 i GTS 4 są już dostępne na rynku od września tego roku, a teraz Amazfit udostępniło nową aktualizację oprogramowania układowego dla tych urządzeń, która zwiększa ich funkcjonalność.

Po zainstalowaniu najnowszej wersji oprogramowania użytkownicy otrzymują dostęp na następujących funkcji:

  • importowanie tras, nawigacja po trasie, wyznaczanie najkrótszej trasy powrotu,
  • możliwość włączenia trybu „always on” w trakcie ćwiczeń,
  • automatyczne osuszanie po pływaniu,
  • zbieranie danych offline dla trybu pływania.

Amazfit GTR 4 i GTS 4

Wyposażone w zmodernizowane funkcje sportowe i zdrowotne, smartwatche Amazfit GTR 4 i GTS 4 zostały zaprojektowane tak, aby inspirować profesjonalny i aktywny styl życia. Smartwatche mają na celu pomóc użytkownikom zachować zdrowie i śledzić ich codzienną aktywność oraz wydajność.

Nowe smartwatche Amazfit posiadają ponad 150 trybów sportowych i zaawansowanych funkcji fitness, umożliwiając entuzjastom sportu śledzenie danych dla wszystkich rodzajów aktywności. Użytkownicy mogą synchronizować swoje dane treningowe z Strava i adidas Running. Nowa seria automatycznie rozpoznaje również osiem trybów sportowych i posiada zaawansowany tryb Track Run oraz nowo dodany tryb Golf Swing.

Oba urządzenia GTR 4 i GTS 4 to pierwsze w branży smartwatche wyposażone w technologię dwu-pasmowej anteny GPS, z polaryzacją kołową, zapewniającą wysoką siłę sygnału pozycjonowania nawet w skomplikowanych warunkach.

Czwarta generacja serii Amazfit GTR i GTS jest dostępna w różnych stylowych paletach kolorów łącząc ciekawą modną teksturę oraz kompaktowość.

Amazfit GTR 4 i GTS 4 zostały wprowadzone na rynek globalny 1 września 2022 roku. Są obecnie dostępne w cenie 1199 zł w pakiecie z wagą Smart Scale.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Amazfit