Firma hi wprowadza pierwszą na świecie spersonalizowaną kartę NFT Mastercard

Punks, Apes & Goblins – firma hi wprowadza pierwszą na świecie spersonalizowaną kartę NFT Mastercard –uprawnieni posiadacze karty mogą umieścić na niej swój awatar NFT.

Join Whitelist - karta debetowa NFT od hi i Mastercard

Funkcjonalna aplikacja krypto & fiat – „hi” ogłosiła wdrożenie pierwszej na świecie karty debetowej Mastercard z opcją personalizacji jej wyglądu z użyciem awatara NFT. Uprawnieni posiadacze karty będą mogli nadać jej niepowtarzalny wygląd, umieszczając na awersie wybranego awatara, który jest w ich posiadaniu i cieszyć się łatwymi płatnościami w ponad 90 milionach punktów na świecie, w których akceptowane są karty Mastercard.

Wdrażane karty NFT nie tylko wyróżniają się wyglądem, ale dla ich właścicieli są również sposobem wyrażenia siebie, dając możliwość pokazania w realu, do jakiej wirtualnej społeczności przynależą – mówi Sean Rach, współzałożyciel hi. Nasza karta umożliwia płacenie walutami fiducjarnymi, stablecoinami oraz innymi kryptowalutami. Co więcej, oferuje atrakcyjne pakiety korzyści finansowych i dodatkowych bonusów, które można wykorzystać w codziennym życiu. Jesteśmy przekonani, że nasz produkt to kolejna, ważna zmiana na rynku płatności na świecie. 

Co warto wiedzieć o karcie debetowej hi Mastercard: karta debetowa hi jest dostępna w sześciu wariantach oferujących różne pakiety korzyści, w zależności od poziomu członkostwa w hi. Uzyskuje się je poprzez stakowanie tokena hi (HI), a cena najniższego poziomu nie przekracza ekwiwalentu 10 euro.

Korzystając z karty Mastercard można:

  • płacić walutami fiducjarnymi, stablecoinami oraz innymi kryptowalutami u każdego sprzedawcy przyjmującego płatności kartą Mastercard
  • otrzymać zwrot wydatków na poziomie 1-10%
  • skorzystać z rabatów na subskrypcje cyfrowe (od 1 do 20 pozycji) 
  • natychmiastowo zasilać swoją kartę walutową w euro lub funtach przy użyciu spersonalizowanego numeru IBAN korzystając z systemu SEPA lub FPS 
  • cieszyć się gwarancją najlepszych stawek i wielu dodatkowych korzyści w 5-gwiazdkowych hotelach partnerskich na całym świecie
  • spersonalizować swoją kartę awatarem NFT, którego posiadanie można zweryfikować i który spełnia standardy projektowania kart Mastercard (benefit dla posiadaczy pakietu Gold i wyższych).

Zobacz wideo, aby dowiedzieć się więcej: 

Złóż wniosek o kartę debetową Fiat & Crypto

Aby złożyć wniosek o kartę debetową hi, należy pobrać aplikację hi App i wybrać poziom członkostwa spośród sześciu oferowanych: Basic, Black, Silver, Gold, Platinum lub Diamond, z których każdy oferuje szereg  korzyści finansowych i dodatkowych bonusów.

Karta debetowa hi będzie na początku dostępna dla członków hi w 30 krajach należących do Europejskiego Obszaru Gospodarczego, a także w Wielkiej Brytanii. Członkowie pakietu hi Gold, Platinium i Diamond mogą spersonalizować kartę dodając na nią awatar NFT, który pochodzi z jednej z najbardziej znanych kolekcji takich jak CryptoPunks, Moonbird, Goblins, Bored Apes i Azukis. Właściciele awatarów zostaną poproszeni o potwierdzenie ich praw własności przed personalizacją karty. Karta debetowa hi będzie wydawana przez firmę Moorwand.

Karta debetowa NFT od hi i Mastercard

Zapisz się do hi używając kodu hi.com/mastercard. Jedna losowo wybrana osoba zostanie członkiem na poziomie Gold oraz otrzyma 100 000 tokenów HI.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: mastercard | hi