„David Beckham: drużyna w opałach” od 9 listopada

Już 9 listopada 2022 roku na platformę Disney+ trafi serial oryginalny „David Beckham: Drużyna w opałach”, do którego zaprezentowano dzisiaj pierwsze materiały.

„David Beckham: Drużyna w opałach” od 9 listopada 2022 roku na Disney+

W dniu premiery w Disney+ zostaną udostępnione wszystkie cztery odcinki produkcji. „David Beckham: Drużyna w opałach” to chwytająca za serce opowieść, w której legendarny piłkarz powraca do swoich korzeni we wschodnim Londynie, aby ratować sportową przyszłość Westward Boys – drużyny, która znajduje się na dnie swojej ligi i stoi w obliczu całkowitego z niej wypadnięcia. Jednak nie jest to byle jaka liga… To dokładnie ta sama, w której jako chłopak grał Beckham.

Zobacz także: „Misiek” od 5 października w Disney+

Piłkarz podejmie się współpracy z trenerami i młodymi sportowcami, by wspólnymi siłami odmienić losy drużyny. Za produkcję serialu odpowiadają nagrodzona BAFTA i RTS firma produkcyjna Twenty Twenty oraz Studio 99, którego współzałożycielem jest Beckham. 

W opublikowanym dziś teaserze David Beckham wraca do swoich korzeni z misją pomocy Westward w odniesieniu sukcesu. Jest dla członków drużyny prawdziwym mentorem, udziela im wsparcia i doradza, jak wykonać idealne zagranie w stylu Beckhama.

„David Beckham: Drużyna w opałach” to kolejna lokalna produkcja Disney+. W samym regionie EMEA zespół Disney International Content and Operations planuje do 2024 roku zrealizować 60 lokalnych produkcji, dlatego kontynuuje współpracę z wybitnymi twórcami i najlepszymi producentami.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Disney+