Robot sprzątający Redroad G10 dostępny w Polsce

Redroad G10 odkurza i myje podłogi, sam pozbywa się zanieczyszczeń ze swoich części czyszczących i uzupełnia energię potrzebną do dalszej pracy.

Redroad G10

Marka Redroad niedawno wprowadziła na rynek model robota odkurzającego Redroad G10. Posiada on funkcję mycia, która powinna poradzić sobie w codziennych porządkach – odkurzaniem kurzu i włosów czy usuwaniem uporczywych plam na podłodze. Posiada automatyczny mop czyszczący, który wykrywa rodzaj powierzchni – dzięki temu automatyczne podnosi i opuszcza panel mopa w zależności od wykrytego podłoża. Wyposażony jest w funkcję elektrolitycznej sterylizacji wody, która rozwiązuje problemy związany dotykaniem mopa rękoma, wtórnym zanieczyszczeniom i hodowlą bakterii.

Zobacz także nasz ranking najlepszych robotów odkurzających.

Robot odkurzający Redroad G10 ma nas wyręczać w codziennych porządkach związanych z czyszczeniem podłogi, które nie należą do najprzyjemniejszych. Robot G10 z technologią nawigacji laserowej LDS i algorytmem SLAM, może szybko i kompleksowo budować mapy pomieszczeń o wysokiej precyzji, co pozwala mu na kompleksowe czyszczenie, bez pozostawiania tzw. „ślepych zaułków”. Oznacza to, że cała podłoga domu będzie czysta, bez martwienia się czy w którymś miejscu będzie trzeba dodatkowo posprzątać.

Podczas czyszczenia i mopowania odkurzacz Redroad G10 co 10 m² czyszczenia podłoża automatycznie podnosi mop, wraca do stacji bazowej i czyści mop, aby uniknąć pojawienia się brudnych smug i śladów na podłodze. Dzięki funkcji samoczyszczenia nie musimy samodzielnie czyścić brudnego mopa – dzięki temu mamy mieć pewność, że następne czyszczenie będzie tak samo dokładne jak poprzednie.

Funkcja automatycznego podnoszenia mopa automatycznie podnosi mop za każdym razem, gdy podjeżdża do i ze stacji bazowej lub podczas czyszczenia dywanu. W porównaniu ze zwykłymi robotami zamiatającymi lub samoczyszczącymi, ta funkcja może pomóc rozwiązać problem wtórnego zanieczyszczenia podczas czyszczenia dywanu – nie trzeba demontować modułu mopującego i nie trzeba się martwić o zamoczenie dywanu.

2 w 1

odkurza i mopuje omijając przeszkody napotkane na swojej drodze

2800 Pa

maksymalne podciśnienie ssania to 2800 Pa

180 minut

czas pracy bezprzewodowej to ponad 2 godziny odkurzania

czysta woda

posiada funkcję usuwania bakterii, dzięki tworzeniu wody elektrolutycznej

Moduł elektryfikacji wody pozwala zamienić wodę w wodę elektrolityczną z funkcją usuwania bakterii – bez dodatkowych kosztów, chroniąc środowisko a przy tym osiągając zamierzone efekty. Z kolei 4 dostępne poziomy ssania pozwolą na dokładniejsze sprzątanie.

Kiedy Redroad G10 zakończy swoją pracę i wróci na stanowisko, jego mopy są płukane przez elektryzowaną, sterylizowaną wodę. Ten proces nie tylko zapewni czystość urządzenia i gotowość do kolejnego sprzątania, ale także zapobiegnie powstawaniu pleśni i wykluczy możliwość rozwoju bakterii. Jak zapewnia producent, pozwala to na skuteczną sterylizacją ściereczki do mopowania i podłogi, dzięki czemu przestrzenie domowe są bezpieczniejsze.

Robot odkurzająco-mopujący Redroad G10 wyposażony jest w funkcję unikania przeszkód DTOF – posiada wbudowane 8 czujników podczerwieni TOF, przetestowanych przez IEC. Ta opcja może znacznie zmniejszyć liczbę kolizji, a także uzyskać bardziej płynne działanie urządzenia podczas odkurzania i mopowania. Robot obsługuje również czyszczenie strefowe, które można ustawić za pomocą aplikacji mobilnej.

Woda elektrolityczna wykorzystywana w Redroad G10

Użytkownicy mogą korzystać z trzech trybów czyszczenia:

 • Najpierw odkurzaj, a potem mopuj – odkurza i wyciera w dwóch krokach, najpierw zamiata, a potem czyści na mokro.
 • Synchroniczne odkurzanie i mopowanie – zamiatanie i mopowanie w tym samym czasie, tylko raz, możesz zakończyć sprzątanie całego domu – bardziej wydajny tryb.
 • Tryb czystego mopowania – bez odkurzania, trzy regulowane poziomy wibracji mopa.

Maksymalna moc ssania G10 wynosi aż 2800 Pa. Można dostosować jego działanie do swoich potrzeb, wybierając spośród aż 4 dostępnych poziomów siły. Robot pracuje z mocą 3000 obr/min.

Urządzenie wyróżnia się wytrzymałym akumulatorem o pojemności 5200 mAh, który pozwala na posprzątanie podłóg o łącznej powierzchni do 180 m². Czas potrzebny na pełne naładowanie to około 300 minut.

Redroad G10 - funkcje i aplikacja mobilna

Co znajdziemy w zestawie?

 • Robot Redroad G10
 • Stacja ładująca
 • Pojemnik na kurz
 • Filtr
 • Szczotka główna
 • Okładka na szczotkę główną
 • 2 x Mop
 • 2x Szczotka boczna
 • Pojemnik na świeżą wodę
 • Pojemnik na brudną wodę
 • Filtr do wody brudnej
 • Przewód zasilający
 • Szczotka do kurzu

Redroad G10 z funkcją mopowania jest dostępny w sklepach w sugerowanej cenie detalicznej 2999 zł. Teraz można kupić go w promocji w sklepie morele.pl, korzystając z poniższego linku.

Redroad G10 ze stacją dokującą

Redroad G10

od2799,00 zł

cena promocyjna ważna w okresie promocji

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: artykuł sponsorowany