OnePlus 10T 5G dostępny w Polsce w sprzedaży premierowej

Najnowszy flagowy smartfon OnePlus 10T 5G jest już dostępny w atrakcyjnej ofercie ze słuchawkami OnePlus Buds Pro w sprzedaży premierowej.

OnePlus 10T 5G ze słuchawkami OnePlus Buds Pro

Nowy smartfon OnePlus 10T 5G jest dostępny w dwóch kolorach – czarnym i jasnozielonym oraz w wariancie 8 GB RAM + 128 GB w cenie 3899 zł oraz 16 GB RAM + 256 GB w cenie 4199 zł. W ofercie sprzedaży premierowej do smartfonów są dodawane słuchawki OnePlus Buds Pro w kolorze czarnym. Zestawy dostępne są w sklepach internetowych wybranych partnerów: Media Expert, Media Markt oraz RTV Euro AGD.

Flagowiec OnePlus 10T jest napędzany najnowszą i najmocniejszą platformą mobilną Snapdragon® 8+ Gen 1 firmy Qualcomm. W połączeniu z zaawansowanym systemem chłodzenia 3D Passive Cooling nowej generacji oraz optymalizacjami oprogramowania w postaci AI System Booster, pozwala zapewnić urządzeniu superszybką wydajność podczas wykonywania intensywnych oraz codziennych zadań. 

OnePlus 10T ładowany jest za pomocą aż 160W ładowarki SUPERVOOC Endurance Edition, która oferuje najszybsze prędkości ładowania na rynku. Dzięki temu użytkownicy będą spędzać mniej czasu na ładowaniu swojego urządzenia, a więcej – na korzystaniu z niego. 160W SUPERVOOC Endurance Edition zaledwie po 10 minutach ładowania zapewnia moc baterii na niemal cały dzień, a pełne naładowanie – od 1 do 100% – trwa tylko 19 minut z mocą 150 W.

System ładowania OnePlus 10T jest bezpieczny i wydajny dzięki szeregowi technologii, takich jak Battery Health Engine, która wydłuża żywotność baterii OnePlus 10T o pojemności aż 4800 mAh. Układ ładowania OnePlus 10T może pochwalić się również systemem Dual Pump, w przeciwieństwie do pojedynczego systemu, jak w wielu innych smartfonach, aby zapewnić szybsze ładowanie z większym bezpieczeństwem, lepszą wydajnością i mniejszym nagrzewaniem.

Łącznie aż 15 anten tworzy system 360 stopni w OnePlus 10T, zapewniając silniejszy sygnał Wi-Fi i komórkowy, niezależnie od tego, w jakiej pozycji używasz urządzenia. Funkcja Smart Link współpracuje z systemem antenowym OnePlus 10T, aby poprawić sygnał i prędkość wysyłania danych, zwłaszcza w obszarach o wysokim poziomie obciążenia sieci. 

OnePlus 10T to kontynuacja filozofii designu bez obciążeń firmy OnePlus, oznaczającego dążenie do minimalizmu i prostoty przy zachowaniu najlepszych wrażeń z użytkowania oraz najwyższej wydajności. Dlatego najnowszy flagowiec ma konstrukcję unibody i doskonale leży w dłoni, a także oferowany jest w kolorze czarnym i zielonym. 

Wyświetlacz OnePlus 10T o przekątnej 6,7 cala zapewnia wyjątkowe wrażenia z oglądania i użytkowania dzięki adaptacyjnej częstotliwości odświeżania do 120 Hz, która pomaga również lepiej zachować żywotność baterii. Wyświetlacz OnePlus 10T posiada certyfikat HDR10+ oraz natywną obsługę 10-bitowych kolorów, oddając bogatsze i bardziej realistyczne barwy.

OnePlus 10T wyposażony jest w potrójny system aparatów z tyłu – na czele z flagowym  50 MP z sensorem Sony IMX766 z OIS, ultraszeroki aparat 8 MP i kamerę makro o rozdzielczości 2 MP. System wraz z Nightscape 2.0 i ulepszoną wydajnością HDR zapewnia, że zdjęcia wykonane w słabym czy nierównomiernym oświetleniu będą jaśniejsze, ostrzejsze  i wyraźniejsze dzięki dodatkowemu światłu pobranemu przez sensory aparatu 50 MP.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: OnePlus